DAJ CYNK

Tysiąc darmowych starterów od lajt mobile - znów je rozdają!

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5057

Tysiąc darmowych starterów od lajt mobile

Sieć lajt mobile w ostatnich robi wszystko, żeby nie zejść z czołówek stron informacyjnych. Tym razem operator rozpoczął kolejną akcję rozdawania darmowych starterów. Na chętnych czeka 1000 starterów prepaid z kwotą 9 zł.

Zobacz: lajt mobile rozdaje darmowe startery

Od dziś  do 11 listopada 2019 r. lub do wyczerpania zapasów lajt mobile prowadzi kolejną edycję akcji promocyjnej, w której do rozdania jest 1000 nowych, niezarejestrowanych starterów prepaid z kwotą 9 zł do wykorzystania. Aby otrzymać jeden z nich, wystarczy wypełnić i wysłać formularz na stronie rejestracyjnej: www.darmowystarter.pl.

Żeby skorzystać z nowej karty, wystarczy zarejestrować numer online za pomocą autoryzacyjnego przelewu bankowego i na numerze od razu można uruchomić np. pakiet internetu 10 GB. 

Zobacz: Niezdecydowany Lajt Mobile: pakiet internetowy 300 GB jednak za 35 zł
Zobacz: Więcej Internetu w najdroższych taryfach lajt mobile, ale za wyższą cenę

Przy tej okazji operator przypomina, że w sieci lajt mobile przelew autoryzacyjny (od 1 do 100 zł) powiększony o bonus w wysokości 50% zasila podczas rejestracji główne konto rejestrowanego numeru. 

W przypadku, gdy sam internet to za mało w ofercie #na_kartę lajt mobile poleca swój Pakiet L-ajtowy, w którym za 19,99 zł użytkownik otrzymuje 10 GB, nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y/MMS-y.

Zobacz: REGULAMIN PROMOCJI „DARMOWY STARTER LAJT MOBILE”
Zobacz: lajt mobile: No Limit + 300 GB w ofercie lajtDUET XL

Przewiń w dół do następnego wpisu