DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat: telewizja internetowa OTT dołącza do programu smartDOM

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9877

Cyfrowy Polsat: telewizja internetowa OTT dołącza do programu smartDOM

W nowej, dostępnej od 28 grudnia ofercie telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu, klienci zyskali możliwość łączenia jej z usługami telefonicznymi i internetowymi z Grupy Polsat w programie smartDOM. 

Klienci otrzymają też pełną ofertę programową nawet na 3 miesiące bez opłat oraz możliwość korzystania z dekodera EVOBOX STREAM, umożliwiającego odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu) – bez comiesięcznych opłat za czynsz

Nową ofertę telewizji internetowej OTT można, podobnie jak usługi telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operatora, połączyć w programie smartDOM z telefonem w sieci Plus oraz Internetem Plusa lub Cyfrowego Polsatu i zyskać dzięki temu dodatkowe rabaty. 

Zobacz: Cyfrowy Polsat i IPLA robią zimową niespodziankę: 44 dodatkowe kanały w „otwartym oknie”

Taką możliwość daje oferta Praktyczna telewizji internetowej OTT, w której klient podpisuje umowę na wybrany podstawowy pakiet kanałów. Możliwość dołączenia do programu smartDOM daje wybór już najniższego pakietu Wygodnego w cenie 20 zł/mies. lub polecanego pakietu Komfortowego, który w cenie 30 zł/mies. zapewnia dostęp do 45 kanałów, w tym takich stacji jak: Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Cafe, Eurosport, Discovery czy TVN24.  

Dekoder EVOBOX STREAM bez opłat

Możliwość rozszerzenia programu smartDOM o telewizję internetową OTT nie jest jedyną nowością. Od dziś w ofercie Praktycznej dekoder EVOBOX STREAM jest udostępniany klientom bez comiesięcznej opłaty za czynsz. Oznacza to, że abonent będzie z niego korzystał zupełnie za darmo, wnosząc jedynie opłatę początkową w wysokości 1 zł. 

Zobacz: Realme 7 5G dostępny na wyłączność w Plusie za 999 zł! To najtańszy smartfon 5G w Polsce

Dodatkowo klient otrzyma pełną ofertą programową – w tym kanały HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium – na 3 miesiące bez opłat przy wyborze pakietu Komfortowego (30 zł/mies.) lub Bogatego (60 zł/mies.). Decydując się na pakiet Wygodny (20 zł/mies.), z pełnej oferty programowej będzie mógł korzystać bez opłat przez miesiąc.

Telewizja internetowa OTT, to 3 pakiety podstawowe

  • Wygodny – 28 kanałów w cenie 20 zł/mies.
  • Komfortowy – 45 kanałów w cenie 30 zł/mies. 
  • Bogaty – 94 kanały w cenie 60 zł/mies.

Mając wybrany pakiet podstawowy w ofercie Praktycznej, można w dowolnym momencie włączać – bezpośrednio w dekoderze, w aplikacji Sklep – pakiety dodatkowe na 30 dni: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Sport, Filmy i seriale, Dzieci oraz Rozrywka. 

EVOBOX STREAM daje także możliwość realizacji szybkich płatności za pośrednictwem systemu Dotpay – Blikiem lub kartą.

Z telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu można korzystać za pośrednictwem Internetu od dowolnego dostawcy. Usługa nie wymaga instalacji anteny satelitarnej. Wystarczy podłączyć dekoder EVOBOX STREAM do dowolnego Internetu za pomocą kabla Ethernet lub poprzez Wi-Fi. Zalecana minimalna prędkość łącza to 8 Mb/s.

Zobacz: Multimedia: Trochę Polsatu jednak zostanie
Zobacz: Plus: VoLTE i VoWiFi od teraz dla wszystkich

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu