DAJ CYNK

CANAL+ online bezpłatnie dla klientów Orange

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

CANAL+ online bezpłatnie dla klientów Orange

Orange wprowadza zmiany w ofercie Telewizji Orange. Wszyscy klienci, którzy mają w niej pakiet telewizyjny CANAL+, mogą bezpłatnie korzystać z nowego serwisu – CANAL+ online. 

Klienci Telewizji Orange, którzy mą pakiet telewizyjny CANAL+, mogą bezpłatnie korzystać z nowego serwisu – CANAL+ online dla abonentów. Wystarczy, że zarejestrują swoje konto. 

Z kolei nowi klienci, którzy chcą zamówić dodatkowe pakiety telewizyjne od CANAL+, w ramach których zyskają też dostęp do serwisu CANAL+ online, mają do dyspozycji: 

  • pakiet CANAL+ Prestige za 49,99 zł/mies., 
  • pakiet CANAL+ Select za 39,99 zł/mies.,
  • pakiet Extra+ za 29,99 zł/mies. 

Przez pierwsze 3 miesiące pakiety dostępne są za 0 zł przy umowie na 24 miesiące.

Pakiety CANAL+ można dokupić w ramach posiadanej w Orange oferty z Internetem i TV, a także w ramach Orange Love Standard lub Orange Love Extra (Internet, TV, abonament komórkowy). Z kolei klienci, którzy kupią Orange Love Premium, mają już kanały z pakietu CANAL+ Prestige w cenie swojego abonamentu

Dodatkowo obecni abonenci Telewizji Orange w technologii kablowej, którzy korzystają z Dekodera Premium 4K lub Dekodera 4K, mogą w dowolnym momencie trwania swojej umowy, w prosty sposób kupić pakiet CANAL+ bezpośrednio na swoim dekoderze, bez konieczności wizyty w salonie sprzedaży.

Z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach z dostępem do internetu, m.in.: na komputerze, smartfonie czy tablecie (po ściągnięciu bezpłatnej aplikacji). W CANAL+ online są wybrane kanały telewizyjne oraz treści na żądanie z oferty abonamentowej: filmy, pełne sezony topowych polskich i zagranicznych seriali.

Zobacz: Play: odkodowany pakiet Extra i nowe kanały CANAL+ w telewizji PLAY NOW
Zobacz: Orange wprowadza biometrię głosową na infolinii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska