DAJ CYNK

Bilety do TPN za złotówkę dzięki mPay i Mastercard

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Wystartowała akcja promocyjna, w której bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego można mieć za złotówkę. Liczba dostępnych w promocji biletów jest ograniczona.Wystartowała akcja promocyjna, w której bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego można mieć za złotówkę. Liczba dostępnych w promocji biletów jest ograniczona.

Zakup biletu do Tatrzańskiego Parku Narodowego przy pomocy aplikacji mPay (co możliwe jest od połowy lipca bieżącego roku) oznacza, że turyści mogą omijać długie kolejki do kasy. Jeśli dodatkowo zdecydują się na zapłatę za bilet przy użyciu dowolnej karty płatniczej zarejestrowanej w cyfrowym portfelu Masterpass, zapłącą za wstęp na teren parku tylko 1 zł.

Akcją objęte są bilety jednorazowe do Tatrzańskiego Parku Narodowego, których standardowe ceny wynoszą 5 zł (normalne) i 2,5 zł (ulgowe). Użytkownicy mPay mogą korzystać z promocji wielokrotnie, aż do wyczerpania puli 20 tys. biletów, jednak nie dłużej niż do końca tego roku. W ramach jednej transakcji można dokonać zakupu maksymalnie pięciu promocyjnych wejściówek.

Letnia inicjatywa mPay i Mastercard nawiązuje do ubiegłorocznych akcji promocyjno-edukacyjnych, które cieszyły się ogromną popularnością wśród pasażerów komunikacji miejskiej - powiedział Jacek Bykowski, prezes zarządu mPay S.A. Jesteśmy przekonani, że również tym razem uda nam się zwrócić uwagę wielu osób na to, jak bardzo nowoczesne formy płatności mogą ułatwiać codzienne życie.

Zobacz: regulamin promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay

Przewiń w dół do następnego wpisu