DAJ CYNK

Biedronka z nową usługą. Wystarczy jedno słowo przy kasie

Piotr Urbaniak

Taryfy, promocje, usługi

Sieć sklepów Biedronka dołącza do grona miejsc, gdzie odbierzesz paczkę z Allegro. To blisko 600 nowych punktów odbioru.

Odbiór paczki w Biedronce wprawdzie był już możliwy, ale tylko w wybranych placówkach. Mowa o tych sklepach, które są wyposażone w automaty Poczty Polskiej. Niniejszym ten wymóg znika, a przesyłkę wyda kasjer. Wystarczy podać kod odbioru.

Tym samym Biedronka w pełnym wymiarze dołącza do sieci logistycznej Allegro, w skład której wchodzą już od pewnego czasu Allegro Punkty Poczta, sklepy Żabka, stacje paliw Orlen oraz Ruch. Przechodząc na grunt praktyczny, oznacza to niemalże 600 dodatkowych lokalizacji. Jest tylko jeden wymóg: zakup musi zostać opłacony z góry

Jak poinformowano, przesyłka będzie czekać na nabywcę 7 dni. Po tym czasie zostanie odesłana do nadawcy. Samo zamówienie wygląda natomiast analogicznie do tych odbieranych dotychczas w innych miejscach. Po prostu, trzeba jako lokalizację zaznaczyć Biedronkę i tyle.

Siłą rzeczy nie zmieniają się koszty wysyłki ani czas jej realizacji. Tyle, że trzeba będzie odstać swoje pomiędzy łowcami promocji na koperek a fanami Gangu Swojaków ;)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Unsplash (Prime News)

Źródło tekstu: Allegro, oprac. własne