DAJ CYNK

[Aktualizacja] Vectra uruchamia usługi telefonii komórkowej

09.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10527

Ważne 8

5

Jako operator MVNO Vectra uruchomiła usługi telefonii komórkowej, przygotowane jako kompletna oferta dla całej rodziny.

Jako operator MVNO Vectra uruchomiła usługi telefonii komórkowej, przygotowane jako kompletna oferta dla całej rodziny.

Podobnie jak w przypadku Internetu mobilnego, Vectra świadczy telefonię komórkową przy współpracy z P4, operatorem sieci Play. Nowa telefonia komórkowa Vectry to trzy plany taryfowe oraz usługi dodatkowe:

  • Plan Bez Limitu, obejmujący nielimitowane połączenia na krajowe komórki i 15 GB Internetu mobilnego w technologii LTE - 29,90 zł miesięcznie,
  • Plan Słuchawka skierowany do osób lubiących dużo rozmawiać (150 minut na krajowe komórki i stacjonarne, 15 SMS-ów i 150 MB Internetu) - 15 zł miesięcznie,
  • Plan Internet dla tych, którzy wolą surfować po sieci (15 minut na komórki i stacjonarne w Polsce, 150 SMS-ów i 1 GB Internetu) - 15 zł miesięcznie.

Rodzinne zalety oferty Vectry to między innymi druga, trzecia i czwarta karta SIM z abonamentem 1 zł dla abonentów Planu Bez Limitu. Dokupując za 1 zł kartę SIM dla członka rodziny, kupujący może sam ustalić odpowiadający mu limit miesięcznych wydatków na karcie. Ponadto abonenci telefonu stacjonarnego Vectry, którzy dokupią nielimitowany plan mobilny otrzymują bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne.

Oferta Vectry przewiduje także możliwość korzystania z dodatkowych pakietów zawierających między innymi nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne lub nielimitowane SMS-y, a także dodatkowe pakiety Internetu.

Dziś na stronie internetowej Vectry ruszyła kampania informacyjna dotycząca nowej usługi. Od 16 maja komunikacja będzie prowadzona do obecnej bazy abonentów Vectry (wcześniej spółka informowała, że w tym terminie ruszy kampania w kanałach telewizyjnych i radiowych oraz w Internecie).

Szczegółowe regulaminy oferty dodamy jak tylko będą dostępne.



[Aktualizacja - 10 maja, 13:14]

Operator przesłał cennik i regulaminy promocji.

Zobacz: Vectra - cennik usługi telefonii komórkowej
Zobacz: regulamin promocji - oferta podstawowa
Zobacz: regulamin promocji - oferta rodzinna
Zobacz: regulamin promocji 10GB

Źródło tekstu: Vectra

Tagi: mvno vectra
Komentarze
Zaloguj się
50. mirzur
0

2016-05-14 18:57:12

@amigo007: a co z ważnością połączeń wychodzących? doładowując za 10 zł jest 10 dni...

Odpowiedz

49. ~Morvius
0

2016-05-12 19:56:13

at46. tacy cebularze jak ty zawsze beda weszyc w poszukiwaniu dziur w całym. jestes nikczemnym nieudacznikiem który swoje nedzne frustracje wyładowuje w postacji spamu. won ząłosna kreaturo

Odpowiedz

48. ~dergfd
0

2016-05-11 10:04:20

żałosna oferta

Odpowiedz

47. amigo007
0

2016-05-11 03:42:37

Do tej pory jednak chyba nikt w "nielimitowanych" rozmowach nie przebił redbull mobile energy. Najpierw pakiet za 20zł na łącznie 31 dni rozmów, a później przedłużamy ten pakiet tym za 10zł (100 minut) co 30 dni. Do czasu aż wyczerpiemy łączny pakiet minut. Dla rozmawiającego dużo na rok powinno starczyć. Jak wcześniej zużyjemy, to ponownie kupujemy raz pakiet za 20zł, a następnie co 30 dni przedłużamy tym za 10zł. Nie licząc sms/MMS to chyba nie ma nigdzie taniej.

Odpowiedz

46. ~Armani
-1

2016-05-10 19:47:24

Zawsze tępiłem, tępie i będę tępił przebywających tu dusigroszy i "dyrektorów" z doładowaniami za 19zł. Potomkowie, albo jeszcze te same nasienie co lubiło państwowe zakłady pracy, gdzie wychodził po 8h "ciężkiej pracy" z napchanymi po brzegi kieszeniami wspólnego państwowego majatku.

Odpowiedz

45. ~Morvius
0

2016-05-10 17:16:19

at43. nie interesuja mnie jakies szemrane promocje , kilkudniowe oferty czy przenoszenie numeru tam gdzie taniej jest przez dni kilka. za 19 zł mam no limit w virgin. wiesz juz głupcze (ponadto wielki gburze) ty ?

Odpowiedz

44. ~Morvius
0

2016-05-10 17:10:58

at głupi wlo ( a jak wnosza uzytkownicy tego portalu tu) jezeli mnie zapytasz to informuje ze korzystam z virgin mobile. i w d... mam cała reszte. za 19 zł mam nielimitowane wszedzie ( w kraju rzecz jasna ) i na stacjonarne tez to obejmuje. sms nie pisze wiec to zła oferta dla młodziezy. dla wszystkicvh innych i normalnych jak najbardziej ok

Odpowiedz

43. wlo
0

2016-05-10 15:19:44

34 - więc konkretnie - z której oferty korzystasz naprawdę?

Odpowiedz

42. wlo
0

2016-05-10 15:19:06

Ale to wszystko są drobnostki rzeczywiście - 28 czy 29 złotych - jakie to ma znaczenie w sytuacji gdy niedawno dyskusja o oszczędnościach byłą i wielu dla mniejszych kwot zmienia operatorów... Bo grosz do grosza i miliony oszczędności się robią ;-)Śmieszni jesteście...

Odpowiedz

41. wlo
0

2016-05-10 15:17:35

Mila89 - no zgłoś się po okulary... A może i po naukę literek - w żłobku już chyba zaczynają tego uczyć?Nie mówiłem o esemesach tylko o ememesach...

Odpowiedz

40. Mila89
0

2016-05-10 15:14:01

@39 ty serio jestes glupi... fakt jest 28zł a nie 29zł to raz a dwa serio nie widzisz informacji o nielimitowanych sms/''ach napisanych czcionka 40 na srodku kolorem pomaranczowym? moze okulista?

Odpowiedz

39. wlo
0

2016-05-10 15:11:14

Mila89 - głupi to Ty chyba jesteś... Nie widzę w tej ofercie ani ceny 29 zł ani nielimitowanych ememesów, o których mądrala pisał ;-)

Odpowiedz

38. Mila89
0

2016-05-10 15:06:47

@37 boś głupi...

Odpowiedz

37. wlo
0

2016-05-10 14:43:15

36 - no właśnie nie bardzo można Twoją ofertę znaleźć...

Odpowiedz

36. ~Tele_plus
0

2016-05-10 14:42:36

Konkretnie to zapraszam na stronę orange.pl:- oferta na kartę (świetnia masz tam wszystko opisane)Korzystam z Orange, chociaż jak widać po nicku pracuję w innej firmie :)

Odpowiedz