DAJ CYNK

a2mobile z nową promocją bez limitu. Nawet rok bez ograniczeń

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Sieć a2mobile przypomina się z nową ofertą – subskrypcyjnymi pakietami bez limitu przez 6 lub 12 miesięcy. Dzięki ofercie „No Limit Wszystko” można korzystać z internetu bez ograniczeń.

W a2mobile jest dostępna nowa okazja „No Limit Wszystko”. Działająca na infrastrukturze Plusa sieć oferuje dwa pakiety „Niewyczerpalne wszystko”, w których na użytkowników teraz czekają nie tylko nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, ale także internet z dostępem do 5G w sieci Plusa bez limitu prędkości i GB w okresie promocyjnym.

Zobacz: Plus pudruje salony. Nie poznasz ich

Okres promocyjny zależy od subskrypcji wybranego pakietu. Do wyboru są dwie opcje:

  • Niewyczerpalne wszystko za 39,90 zł,
  • Niewyczerpalne wszystko za 49,90 zł.

Pierwszy z pakietów zachowuje ważność przez 6 comiesięcznych odnowień, a drugi – przez 12 odnowień. Ciąg odnowień musi być utrzymany przez cały czas trwania promocji. 

Jak skorzystać promocji? Zasady są proste. Oferta skierowana jest do użytkowników, którzy spełnią dwa warunki. Pierwszy to aktywacja w serwisie moje.a2mobile lub aplikacji płatności cyklicznej za pomocą karty płatniczej – dla jednego z wymienionych pakietów. Drugim warunkiem jest wyrażenie i utrzymanie zgody marketingowej. 

Po upływie okresu promocyjnego ilość danych internetowych do wykorzystania w ramach pakietu będzie zgodna z ofertą podstawową – czyli 65 GB lub 120 GB odpowiednio dla pakietów subskrypcyjnych za 39,90 zł lub 49,90 zł.

Promocja obowiązuje od 27 lutego 2024 roku do odwołania. Szczegóły w Regulaminie No Limit Wszystko.

Zobacz: Play sięga po mObywatel. To pierwszy taki operator w Polsce
Zobacz: Orange: nowość w aplikacji. Będą kolejne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: a2mobile