DAJ CYNK

9 miesięcy z Samsungiem za darmo w abonamencie Play

26.09.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6911

Ważne 0

0

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia. Przenosząc numer do Play i wybierając ofertę ze smartfonem Samsunga można otrzymać aż 9 miesięcy abonamentu za darmo.

9 miesięcy za darmo w Formule L

Promocja dotyczy oferty abonamentowej Formuła L. Przenosząc numer należy wybrać ofertę z dowolnym modelem Samsunga przez pierwsze 9 miesięcy abonament jest darmowy. W abonamencie dostępne są nielimitowane rozmowy i wiadomości, Internet bez limitu danych, ale z limitem prędkości po wykorzystaniu 30 GB oraz darmowy Tidal na dwa lata, HBO i Showmax za darmo przez pół roku.

Promocje dla przenoszących numer w innych ofertach

W Mixie - Elastycznym L, Mix L, Junior Box L oraz Junior Box Elastycznym L dla każdego klienta - przenoszącego numer, biorącego nowy numer lub przedłużającego umowę trzy pierwsza doładowania są w prezencie. Oczywiście też w ofercie ze smartfonem Samsunga.

W Red Bull Mobile w ofercie RBM SieMa przy przeniesieniu numery pierwsze trzy miesiące są darmowe, a niewykorzystane GB przechodzą na kolejne miesiące. Ta oferta nie ma związku ze smartfonami Samsunga.

W Red Bull Mobile SieMa 199 zł z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami, Internetem bez limitu danych z limitem prędkości po wykorzystaniu 35 GB, pierwszych 6 miesięcy mamy za darmo, też w ofercie z Samsungiem.

Dla biznesu też

Klienci biznesowi przenoszący numer do Bizenes Boxa Ultra dostaną rabat 10 lub 15 zł na cały okres umowy. Dodatkowo wybierając smartfon Samsunga raty za niego będą darmowe przez 9 miesięcy. Dla modeli innych marek rabat jest udzielany na 6 miesięcy. W abonamencie dostępne są nielimitowane rozmowy i wiadomości, nielimitowany Internet z limitem prędkości po wykorzystaniu 20 GB oraz dodatkowa karta do Internetu z dużo większym pakietem 200 GB. Ceny abonamentów zaczynają się od 50 zł.

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się