DAJ CYNK

[Aktualizacja] 50 GB za darmo na YouTube w Plush na kartę

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16518

Klienci Plusha na kartę mogą aktywować darmowy pakiet 50 GB do wykorzystania w serwisie YouTube.

Aby skorzystać z promocji należy uruchomić aplikację Plus Online (Plush nie ma własnej aplikacji) i uruchomić pakiet 50 GB na YouTube. Jest on darmowy oraz ważny przez dwa miesiące. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, działa to również po zalogowaniu się do swojego konta na stronie internetowej Plusa. Na chwilę obecną wiemy, że pakiet działa zarówno w przypadku filmów, jak i usługi YouTube Music.

Zobacz: W Plusie na Kartę dwa razy więcej po każdym doładowaniu
Zobacz: 30 GB Internetu na wakacje od Plusha - rusza kampania reklamowa

Niestety na chwilę obecną to wszystkie informacje jakie posiadamy na ten temat. Regulamin pakietu nie jest dostępny na stronie Plusha, jak i Plusa. Dlatego też nie wiemy, czy jest on dostępny w innych taryfach niż Plush na kartę oraz czy w zapisie ma jakieś kruczki, podobne do tych z regulaminu pakietu sieci Play.

Zobacz: [Aktualizacja] Z pakietu Play nie da się korzystać. YouTube miał być za darmo, a są pobierane opłaty
Zobacz: Promocja Samsunga: bezpłatny YouTube Premium z YouTube Music

Rano zaktualizujemy wiadomość, jak tylko dostaniemy więcej informacji na temat pakietu.

Zobacz: UKE: Projekt planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 470-790 MHz trafił do konsultacji
Zobacz: Huawei Mate 10 Pro w nocnej wyprzedaży w Play taniej o 500 zł

AKTUALIZACJA:

Sieć Plus wydała oficjalny komunikat na temat oferty. Operator podaje, że właśnie rusza nowa promocja w Plushu na Kartę. Klienci prepaid będą mogli skorzystać z „Grubej Tuby do YouTube’a” i zyskać dodatkowe 50 GB do wykorzystania w ramach transferu danych realizowanych na największym serwisie wideo w sieci.

W ramach promocji „Gruba Tuba do YouTube’a” klienci taryfy Nowy Plush mogą otrzymać bez żadnych dodatkowych opłat pakiet 50 GB do wykorzystania na YouTube. Promocję można włączyć kodem *121*11*50#, zatwierdzając przyciskiem „zadzwoń”. Pakiet dodatkowych gigabajtów można aktywować jednokrotnie, w dowolnym terminie do 30 września 2019 r., a od momentu jego aktywacji będzie on ważny przez 60 dni. Poniżej regulamin oferty.

Źródło tekstu: Forum TELEPOLIS.PL, Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu