DAJ CYNK

Znamy specyfikację następcy Samsunga Galaxy A5

orson_dzi

Sprzęt

Samsung Galaxy A5, to drugi przedstawiciel serii Alpha, który w 2016 roku doczeka się swojego następcy. Smartfon otrzymał certyfikat TENAA.

Samsung Galaxy A5, to drugi przedstawiciel serii Alpha, który w 2016 roku doczeka się swojego następcy. Smartfon otrzymał certyfikat TENAA.Najciekawszym punktem nadchodzącego smartfonu wydaje się być ekran wykonany w technologii OLED. Wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1080p. Marka procesora nie została ujawniona, ale ośmiordzeniowa jednostka taktowana zegarem 1,7 GHz będzie najprawdopodobniej autorskim Exynosem Samsunga. Do tego 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia kartami microSD oraz łączność LTE. Główny aparat będzie wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 8 lub 13 Mpix (bardziej prawdopodobna jest druga opcja), a przedni o rozdzielczości 5 Mpix.

Metalowa konstrukcja o masie 145 gramów będzie miała wymiary 144,7 x 70,8 x 6,9 mm i będzie dostępna w kolorze złotym. Całością będzie zarządzać Android 5.1.1, a za zasilanie będzie odpowiedzialny akumulator o pojemności 2900 mAh.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Samsung oficjalnie zaprezentuje nowych przedstawicieli serii Alpha.

Zobacz: Znamy specyfikację następcy Samsunga Galaxy A7

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TENAA: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu