DAJ CYNK

Xiaomi lepszy od Honora. 15 mln sprzedanych smartfonów Redmi Note 7

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6900

Firma Xiaomi pochwaliła się wynikami sprzedaży smartfonu Redmi Note 7. Choć nabywców znalazło tyle samo egzemplarzy co w przypadku Honora 8X, to stało się to w krótszym czasie.

Dopiero co Honor zdążył pochwalić się 15 mln sprzedanych egzemplarzu smartfonu Honor 8X, a podobne osiągnięcie ogłasza Xiaomi. Model Redmi Note 7 został sprzedane w takiej samej ilości egzemplarzy.

Zobacz: 15 mln sprzedanych egzemplarzy Honora 8X

Z tą różnicą, że w przypadku Xiaomi udało się osiągnąć ten wynik w pół roku, czyli szybciej niż w przypadku Honora. Honor 8X potrzebował do tego dziewięciu miesięcy.

Zobacz: Redmi Note 7: w 129 dni Xiaomi sprzedał 10 mln telefonów z tej serii

W przypadku Redmi Note 7 warto zauważyć ogromny wzrost sprzedaży w ciągu ostatniego miesiąca. W samym czerwcu nabywców znalazło 5 mln egzemplarzy. Wynika to z tego, że w ostatnim czasie smartfon zadebiutował na nowych rynkach, a tam, gdzie jest obecny już od dłuższego czasu (głównie w Chinach i Indiach) doczekał się sporych promocji cenowych.

Zobacz: Redmi Note 7 - test dobrze wyposażonego smartfonu firmy Xiaomi, który nie zrujnuje naszych finansów
Zobacz: Fotopojedynek: Redmi Note 7 vs Honor View20. Czy produkt firmy Xiaomi poradzi sobie ze znacznie droższym konkurentem?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xiaomi; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu