DAJ CYNK

Xiaomi certyfikuje ładowarkę 120 W

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7488

Xiaomi 384. miejsce Forbes Global 2000

Xiaomi postanowił certyfikować nowy produkt. Tym razem nie jest to jednak kolejny smartfon. Chińczycy szykują ładowarkę 120 W.

Pogłoski o tym, że Xiaomi szykuje ładowarkę 120 W nie są niczym nowym. Odpowiednia ładowarka miała się pojawić właśnie w tym roku, a same sygnały dochodziły do nas od bardzo dawna. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie tak się stanie. Xiaomi certyfikował właśnie dokładnie taką ładowarkę. Dane pochodzą ze strony internetowej 3C. Niestety, producent nie zdradził, jakie konkretnie urządzenie miałoby współgrać z taką ładowarką.

Sam produkt ma numer kodowy Xiaomi MDY-12-ED i możemy jedynie domniemywać kiedy pojawi się on na rynku. Możemy jedynie zgadywać jaki telefon będzie w stanie w pełni wykorzystać możliwości tak szybkiej ładowarki. Najbardziej flagową serią chińskiej marki są smartfony Mi Mix, więc pozostaje nam zgadywać, że niedługo dojdą nas informacje o tym, że Xiaomi szykuje kolejne urządzenie z tej serii. Ostatnio jednak Xiaomi głównie pracuje nad najtańszymi telefonami - niedawno informowaliśmy o modelach Redmi 9A oraz Redmi 9C. Z tej droższej części oferty chińskiej firmy słyszymy o ich pomysłach na nieco futurystyczne smartfony, jak np. taki z obrotowym aparatem głównym.

Zobacz Xiaomi planuje zginany telefon z obrotowym aparatem
Zobacz Xiaomi prezentuje Redmi 9A i Redmi 9C – najtańsze smartfony z serii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice

Tagi: xiaomi
Przewiń w dół do następnego wpisu