DAJ CYNK

Wielka aktualizacja smartfonów Xiaomi

17.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4624

Ważne 1

3

Smartfony Xiaomi są znane z długiego wsparcia. Firma planuje aktualizację aż 40 modeli.



Smartfony Xiaomi są znane z długiego wsparcia. Firma planuje aktualizację aż 40 modeli.

Wśród smartfonów, które otrzymają najnowszą wersję systemu MIUI (MIUI 9) znajdują się modele, które premierę miały nawet w 2012 roku(!). Wśród większości producentów, którzy w skrajnych przypadkach wsparcie dla swoich smartfonów kończą nawet przed ich premierą, jest to postawa godna podziwu.

Poniżej znajduj się pełna lista smartfonów, które otrzymają aktualizację (część z nich już ją otrzymała):

Oprócz tego, aktualnie testowane jest oprogramowanie dla modeli Redmi 3 oraz Redmi 4.

Źródło tekstu: Weibo; wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~aee
0

2018-01-17 22:33:47

U mnie trzeba się było przełączyć na region bodaj rosyjski, poszła aktualizacja, potem powrót do PL.

Odpowiedz

7. ~Gro
0

2018-01-17 17:48:03

Artykuły tego typu powtarzane są już z rok. Od roku wiem że dostanę Miui9 i od roku czekam. I jeszcze zapewne poczekam. Zamiast info że ruszyła kolejna fala aktualizacji artykuł o niczym. Dla klikalności. Ja się złapałem...

Odpowiedz

6. ~~
0

2018-01-17 17:24:06

Reszta telefonów już niedługo otrzyma Miui9. Zauważyłem na forum Miui9 China dev na redmi 2. Czyli kilka dni i przeskoczy na stable.

Odpowiedz

5. ~
0

2018-01-17 17:14:07

ad3. nie muli i bateria trzyma OK, zrobiłem update mojego 4x. nie podoba mi się tylko bluetooth - cały czas widoczny - widget bluetooth przenosi do ustawień bluetooth zamiast aktywowac/dezaktywowac funkcje - reszta funkcji / ustawień jest OK

Odpowiedz

4. 6230i
0

2018-01-17 17:09:22

To sa tzw. wersje stable ktore wychodza co kilka miesiecy. Xiaomi co tydzien wypuszcza wersje testowe.Nie ma sie czym podnieca.

Odpowiedz

3. ~z
0

2018-01-17 16:22:30

Jeszcze nie ma ale kiedyś przyjdzie,ale nie będę spieszno pobierać jak się pojawi,wpierw przeczytam opinie czy warto i nic nie muli i nie pogarsza działania baterii.

Odpowiedz

2. ~Tomek
0

2018-01-17 16:14:28

Ja do dzis nie otrzymalem aktualizacji redmi note3 ale co za roznica. Kiedys sie pojawi no nie ?

Odpowiedz

1. ~~
0

2018-01-17 15:58:20

A to wszystko za sprawą beta testerów na forum Miui.

Odpowiedz