DAJ CYNK

Vivo X Fold+ przechodzi ostatnią certyfikację. To on trafi do Polski?

Michał Świech

Sprzęt

Vivo X Fold Plus

Vivo X Fold+ przeszedł ostatnią certyfikację tuż przed swoim debiutem. Pojawi się on już dzisiaj.

W jednym z podlinkowanych niżej naszych poprzednich tekstów znalazła się zapowiedź, że nowy składak Vivo trafi do Polski w 2023. Już dzisiaj oficjalnie zadebiutuje Vivo X Fold+. Czy to właśnie ten telefon, nad sprowadzeniem którego pracuje polski oddział Vivo? 

Vivo X Fold+ z ostatnimi szlifami

Przed premierą nowy telefon przeszedł jeszcze ostatnią z certyfikacji. Dowiedzieliśmy się, że nowy smartfon będzie miał ładowanie bezprzewodowe 11 W. Poprzednik miał aż 50 W, najpewniej zatem 11 W odnosi się do bezprzewodowego ładowania zwrotnego.

Czego dokładnie możemy się spodziewać? Na pewno sercem urządzenia będzie układ Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Wyświetlacz wewnętrzny będzie mieć 8,03 cala, natomiast wyświetlacz wewnętrzny będzie mieć 6,53 cala.

W przypadku aparatu głównego możemy się spodziewać czterech sensorów. Pierwszy z nich będzie mieć 50 Mpix, drugi (szeroki kąt) 48 Mpix, trzeci (portretowy) 12 Mpix, a czwarty (peryskopowy) 8 Mpix.  Z przodu jest pojedynczy sensor 32 Mpix. Akumulator ma natomiast pojemność 5000 mAh. Wspomnieliśmy już o ładowaniu bezprzewodowym, a jak z tym klasycznym? Tu Vivo oferuje 80 W.

Zobacz: Oto pierwszy telefon ze Snapdragonem 4 Gen 1. To Vivo iQOO Z6 Lite
Zobacz: Polacy pokochaliby vivo X Fold i ładowarkę 200 W. Jestem tego pewna

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: vivo

Źródło tekstu: stufflistings, mysmartprice