DAJ CYNK

TomTom GO Basic wchodzi na polski rynek

21.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4090

Ważne 1

2

TomTom GO Basic to wielofunkcyjna nawigacja z dożywotnimi mapami i 3-miesięcznym bezpłatnym dostępem do usługi TomTom Fotoradary.TomTom GO Basic to wielofunkcyjna nawigacja z dożywotnimi (chodzi o czas wsparcia urządzenia) mapami i 3-miesięcznym bezpłatnym dostępem do usługi TomTom Fotoradary.

Wchodząca na polski rynek nawigacja TomTom GO Basic prowadzi kierowców z punktu A do punktu B i pomaga uniknąć korków. Jak podaje producent, charakteryzuje ją solidne wykonanie, możliwość aktualizowania przez Wi-Fi oraz odczytywanie na głos powiadomienia ze smartfonu. Wi-Fi zwalnia posiadaczy z konieczności podłączenia urządzenia do komputera w celu otrzymania najnowszych aktualizacji map i oprogramowania.

TomTom GO Basic potrafi przewidywać trasy, którymi zwykle jeździ kierowca do powtarzających się destynacji zapisanych w "Moich Miejscach". Dzięki częstemu korzystaniu z urządzenia i używania "smart learning", przewidywania nawigacji będą coraz dokładniejsze. Usługa TomTom MyDrive, z której skorzystamy na smartfonie, tablecie lub komputerze, ułatwia planowanie podróży przed wejściem do samochodu, umożliwia tworzenie tras, sprawdzanie bieżących informacji o ruchu drogowym i zapisywanie ulubionych.

Dzięki nowemu TomTom GO Basic, pokazujemy kierowcom z całego świata siłę nawigacji. Wykorzystaliśmy nasze najlepsze technologie - od słynnego serwisu trafficowego, po łączność ze smartfonem oraz bezprzewodowe aktualizacje dzięki Wi-Fi - wszystkie te funkcje znajdują się w jednym dedykowanym urządzeniu nawigacyjnym dostępnym w bardzo przystępnej cenie - powiedział Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer.

TomTom GO Basic z 5-calowym kosztuje 749 zł, a z 6-calowym 829 zł. Nawigację można kupić online lub w wybranych sklepach.

Źródło tekstu: TomTom

Przewiń w dół do następnego wpisu