DAJ CYNK

Sony szykuje Xperie L3. Wiemy jak wygląda

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3723

Rendery Xperii L3 pokazują, że Sony zamierza połączyć swoje klasyczne wzornictwo z odrobiną nowoczesności. Z jednej strony mamy typową kanciastość obudowy, a z drugiej ekran o zaokrąglonych rogach i aparaty ułożone pionowo w lewym górnym roku tylnego panelu.

Smartfon będzie wyposażony w ekran o przekątnej 5,7 cala i proporcjach 18:9. Do tego dostaniemy cienkie, oczywiście jak na Sony, ramki wokół niego. Rendery zaprezentowane na nagraniu wskazują na obecność portu USB typu C, gniazda Jack 3,5mm oraz czytnika linii papilarnych na boku obudowy. To dobrze, że Sony wraca do tego bardzo wygodnego rozwiązania. Czytnik został umieszczony na prawym boku obudowy, pomiędzy włącznikiem, a przyciskami regulacji głośności. Warto też zwrócić uwagę na głośnik zewnętrzny na dolnej krawędzi obudowy.

Premiery Xperii L3 nie powinniśmy się spodziewać w najbliższym czasie. Do tej pory seria L debiutowała w styczniu podczas targów CES. Jednak z drugiej strony wielu producentów zaskakuje nas nowymi smartfonami w końcówce tego roku. Niewykluczone, że Sony może zdecydować się na podobny krok.

 

Źródło tekstu: PriceBaba; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu