DAJ CYNK

Sony już pracuje nad Xperią 1 III

Isand

Sprzęt

Sony Xperia 1 II pudełko

Sony ledwo co zaprezentował model Sony Xperia 5 II, a już pracuje nad kolejną generacją flagowych Xperii. Mamy już pierwsze informacje na temat Sony Xperii 1 III.

Sony z przytupem zaznaczył swoje istnienie w trzecim kwartale. Sony Xperia 5 II zbiera bardzo pozytywne pierwsze recenzje, a sam model wrócił choćby do jacka 3,5 mm, którego brakowało wielu fanom Sony. Jednocześnie Japończycy wprowadzili model, który ma flagową specyfikację, a jednocześnie jest wyraźnie mniejszy od konkurencji. Mimo mniejszego wyświetlacza Xperia 5 II oferuje ten sam akumulator co Xperia 1 II. Nie można zapomnieć o wyraźnie niższej cenie. Nie dziwota, że japoński producent zamierza kuć żelazo póki gorące.

Firma z Kraju Kwitnącej Wiśni już pracuje nad nową generacją swoich flagowych urządzeń. Tradycyjnie jako pierwsza pojawi się Xperia 1 III. Co już wiemy na temat nadchodzącego telefonu? Będzie on miał o 15% większą jasność i szerszą przysłonę. Niewykluczone, że będzie również bardziej pojemny akumulator. Na dalsze informacje musimy jeszcze poczekać, jednak dotychczasowe przecieki mówiły o powrocie serii Pro oraz Compact w przyszłym roku. Musimy jednak jeszcze poczekać na kolejne doniesienia. Im bliżej końca roku - tym więcej.

Zobacz: Sony Xperia 5 II - flagowiec mieszczący się w kieszeni
Zobacz: Sony Xperia 1 II - świetny japoński smartfon, który wyróżnia się z tłumu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: androidnext via gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu