DAJ CYNK

Słuchawki Jabra Elite Active 65t dla aktywnych

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3362

Na rynek trafiają kolejne bezprzewodowe słuchawki sportowe. Tym razem to model Jabry.Na rynek trafiają kolejne bezprzewodowe słuchawki sportowe. Tym razem to model Jabry.

Nowa moda

Ciężko powiedzieć, czy to zasługa Apple AirPods, czy IconX-ów Samsunga, ale coraz częściej producenci umieszczają w swoim portfolio bezprzewodowe słuchawki douszne, które nie są ze sobą połączone, a na co dzień nosimy je w pokrowcu ładującym. Po testach wspomnianych Samsungów i w trakcie testów podobnej konstrukcji wiem już, że w przypadku tego typu słuchawek wiele zależy od ich konstrukcji, bo nie zawsze chcą one prawidłowo trzymać się ucha.

Patrząc na zdjęcia nowych słuchawek Jabry można być dobrej myśli. Konstrukcja wydaje się być odpowiednio profilowana oraz ma dodatkowe, niewielkie "skrzydełko" do oparcia o wnętrze ucha.

Słuchawki są przy tym wodoszczelne, zgodnie z normą IP56.

SpecyfikacjaSłuchawki zostały wyposażone m.in. w hybrydowy, aktywny system tłumienia dźwięków otoczenia. Wciskając przycisk na obudowie możemy go wyłączyć, dzięki czemu będą do nas docierać dźwięki otoczenia. Słuchawki pozwalają na prowadzenie rozmów, dzięki wyposażeniu w mikrofony. Za centrum sterowania muzyką służy aplikacja Jabra Sound+, która pozwala na dopasowanie dźwięku do własnych upodobań, pozwala śledzić stan naładowania akumulatora oraz zbiera dane pochodzące z wbudowanego w słuchawki czujnika ruchu. Elite Active 65t pozwalają też na korzystanie z asystentów głosowych Alexa, Siri lub Google Assistant.

Z innymi urządzeniami słuchawki łączą się za pomocą Bluetooth 5.0. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 5 godzin ciągłej pracy, a pokrowiec ładujący może wydłużyć ten czas do 15 godzin.

Cena i dostępność

Jabra Elite Active 65t będą dostępne od 30 lipca w wybranych salonach oraz w sklepie internetowym MediaExper w cenie 749 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Jabra; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu