DAJ CYNK

Silna reprezentacja Maxcom na targach MWC 2019. Jest też smartfon dla seniorów ze zdalnym dostępem

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4635

Obecna na targach MWC 2019 w Barcelonie polska firma Maxcom wystawia się ze swoimi produktami, wśród których znajdziemy testowany niedawno przez naszą redakcję smartfon dla seniora MS459 Harmony oferujący funkcję zdalnego dostępu.

Wspomniany model MS459 Harmony mieliśmy okazję testować niedawno w naszej redakcji. To urządzenie profilowane pod kątem używania przez osoby starsze. Stąd obecność ciekawej i przydatnej funkcji zdalnego dostępu. W ten sposób możemy pomóc użytkownikowi w razie problemów z obsługą. Zachowujemy przy tym prywatność korespondencji SMS czy historii rozmów, ale możemy namierzyć urządzenie.

Zobacz: Test telefonu Maxcom MS459 Harmony. Zdalne zarządzanie i stacja dokująco-ładująca w komplecie

Oprócz tego Maxcom do Barcelony przywiózł połączenie telefonu klasycznego z funkcjami smartfona, czyli MK241. Urządzenie bazujące na systemie KaiOS pozwala korzystać z popularnych aplikacji oraz łączności VoLTE internet i VoWiFi. Znalazło się też coś dla twardszych zawodników. Nowy model MS571 to smukła konstrukcja o dużej wytrzymałości, z dwoma aparatami, skanerem odcisków palców i wsparciem dla NFC.

Zobacz: Maxcom chce uzupełnić ofertę o elektryczne napędy do rowerów i kupuje udziały w firmie Rubbee

Jak mówi prezes Maxcom, Arkadiusz Wilusz:

Jak co roku obserwujemy duże zainteresowanie nowościami Maxcom. Targi to ponad sto tysięcy odwiedzających z całego świata i możliwość nawiązania kontaktów handlowych, które w perspektywie długofalowej przynoszą namacalne korzyści. Maxcom swoje produkty sprzedaje już w ponad 30 krajach na całym świecie i wciąż umacnia swoją pozycję zarówno w Polsce jak i na zagranicznych rynkach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu