DAJ CYNK

Samsung zmusza iFixit do zdjęcia materiałów o Galaxy Fold. Co takiego chce ukryć?

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5686

Dramy ze składanym telefonem Samsunga ciąg dalszy. Po zaledwie dwóch dniach od publikacji dokładnej analizy konstrukcji Galaxy Fold przez iFixit, na prośbę producenta materiał został zdjęty ze strony.

Z prośbą o zdjęcie publikacji ze strony iFixit zwrócono się za pośrednictwem partnera, który dostarczył urządzenie do rozebrania i drobiazgowej analizy. Wiele wskazuje na to, że materiał powróci dopiero po oficjalnej premierze rynkowej Galaxy Fold, a zatem w momencie, gdy Samsung upora się ze wszystkimi bolączkami, które zmusiły go do przesunięcia daty wprowadzenia składanego smartfonu na sklepowe półki.

Zobacz: Galaxy Fold rozebrany na czynniki pierwsze. iFixit wskazuje przyczynę problemów składanego smartfonu Samsunga

Warto przypomnieć, że iFixit wskazało potencjalne źródła problemów, jakich doświadczyły egzemplarze testowe Galaxy Fold. Chodzi tu między innymi o konstrukcję składanej obudowy, przez którą do środka mogą przedostawać się zanieczyszczenia. Obawy budzi również sam panel OLED, który po zdjęciu powłoki ochronnej jest zbyt delikatny i podatny na pękanie. Paradoksalnie największą wadą wyginanego Galaxy Folda jest to, że się wygina.

Zobacz: [Aktualizacja] Galaxy Fold jednak wstrzymany. Problemy z ekranem przesuwają premierę

Oczywiście w internecie nic tak naprawdę nie ginie. Użytkownicy mogą wrócić do usuniętego materiału za sprawą serwisu Internet Archive. Przed Samsungiem stoi za to poważne wyzwanie zabezpieczenia konstrukcji. Czy wzorem Apple zdecyduje się na dorzucenie do kompletu specjalnego etui ochronnego? Data premiery rynkowej Galaxy Fold na razie pozostaje tajemnicą.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: MobileSyrup

Przewiń w dół do następnego wpisu