DAJ CYNK

Samsung Galaxy S10 5G przekracza prędkość 1 Gb/s w sieci Verizon. PUBG pobrane w 26 sekund

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7416

Samsung Galaxy S10 5G jest już dostępny w amerykańskiej sieci Verizon, a pierwsze testy prędkości wyglądają obiecująco. Telefon bez większego problemu przekracza prędkość pobierania danych 1 Gb/s.

Samsung Galaxy S10 5G w Verizonie nie jest tani - kosztuje bowiem 1300 dol. Jak widać na poniższym wideo umieszczonym na Twitterze przez jednego z przedstawicieli operatora, smartfon bez większego wysiłku przekracza prędkość 1 Gb/s podczas testu. Pobranie pliku instalacyjnego popularnej mobilnej gry PUBG o rozmiarze 1,86 GB zajęło mniej więcej 26 sekund.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 5G nowym królem DxOMark. Zdjęcia gorsze niż w P30 Pro, ale dużo punktów za selfies i wideo

Nie dalej jak miesiąc temu AT&T dumnie przechwalał się przekroczeniem bariery 1 Gb/s jako pierwszy amerykański operator. Bardzo szybko ta prędkość została podwojona i udało się osiągnąć prędkość pobierania na poziomie 2 Gb/s. Niestety nie jest to nic nadzwyczajnego. Taką prędkość co prawda udało się osiągnąć w komercyjnej sieci, ale przy pomocy mobilnego hotspotu (Netgear Nighthawk 5G Mobile Hotspot), bo AT&T... nie ma jeszcze w ofercie urządzeń pracujących w sieci 5G.

Zobacz: Rosja ostrzega przed eksperymentem na ludzkości, czyli siecią 5G. Czy nie brzmi to znajomo?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu