DAJ CYNK

Samsung Galaxy Fold może się pojawić w Korei Południowej już 6 września

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4728

Dokładnie za tydzień, 6 września 2019 roku, w Korei Południowej ma wystartować sprzedaż składanego telefonu Samsung Galaxy Fold. Potencjalni nabywcy z innych krajów będą musieli poczekać trochę dłużej.

Samsung Galaxy Fold został pokazany światu w lutym 2019 roku, a na sklepowe półki miał trafić w kwietniu. Jak wiemy, tak się jednak nie stało. Testerzy, którzy dostali pierwsze urządzenia w swoje ręce wykazali, że składany smartfon koreańczyków ma poważne wady konstrukcyjne. Chodziło przede wszystkim o łatwą do usunięcia folię chroniącą elastyczny wyświetlacz, co prowadziło do jego szybkiego uszkodzenia, a także zawiasy, w których gromadził się brud.

Zobacz: [Aktualizacja] Galaxy Fold to bubel? Smartfony psują się po kilku dniach użytkowania
Zobacz: Galaxy Fold rozebrany na czynniki pierwsze. iFixit wskazuje przyczynę problemów składanego smartfonu Samsunga

Problemy składanego Samsunga zostały w końcu usunięte, a sam producent rozpoczął przygotowania do wypuszczenia smartfonu na rynek. Koreańczycy potwierdzili, że Galaxy Fold trafi na rynek we wrześniu. Najnowszy raport Samsunga, na który powołują się koreańskie media podaje, że producent rozmawia z tamtejszymi operatorami na temat rozpoczęcia sprzedaży Folda 6 września tego roku.

Zobacz: Galaxy Fold został naprawiony i trafi na rynek we wrześniu - podaje Samsung
Zobacz: Jeszcze nie wrócił właściwy Galaxy Fold, a Samsung pracuje nad Galaxy Fold Z

6 września to także data startu tegorocznych targów IFA w Berlinie. Zbieg obu wydarzeń może być przypadkowy, może również oznaczać, że Samsung coś szykuje, na przykład ponowną prezentację składanego smartfonu. Firma może też chcieć odwrócić część uwagi konsumentów od berlińskich premier innych producentów.

Jeśli Galaxy Fold pojawi się na koreańskim rynku za tydzień, to potencjalni nabywcy z innych krajów będą musieli prawdopodobnie i tak poczekać do końcówki września.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: yna.co.kr

Przewiń w dół do następnego wpisu