DAJ CYNK

Samsung Galaxy A52 5G pojawia się w Geekbench

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10162

Samsung Galaxy A42 5G, najtańszy smartfon marki z 5G

W bazie benchmarków Geekbench pojawił się kolejny telefon koreańskiego Samsunga. Model Samsung Galaxy A52 5G będzie kolejną średniopółkową propozycją zapewniającą dostęp do najnowszego standardu łączności.

We wrześniu Samsung zapowiedział telefon Samsung Galaxy A42 5G, który jednocześnie ma być najtańszym smartfonem koreańskiej marki zapewniającym dostęp do 5G. Nie jest to jednak wcale koniec telefonów z serii A na ten rok. Teraz urządzenie będące Samsungiem Galaxy A52 5G pojawiło się w bazie benchmarków Geekbench. Telefon przeszedł tam test 5.2.5  Model podchodzący do próby miał Snapdragona 750G oraz 6 GB RAM. W testach udało się osiągnąć 298 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1001 punktów w teście wielu rdzeni. Możemy też spodziewać się Androida 11.

Niestety, telefon zanotował bardzo słabe wyniki w porównaniu z chociażby modelem Galaxy A51. Tamten telefon notował po 700 punktów w przypadku jednego rdzenia i 1800 w teście wielu rdzeni. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że egzemplarz testowy był daleki od tego, co będzie sobą reprezentowało właściwe urządzenie. Sam A51, mimo że zadebiutował w 2019, to jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Samsunga w 2020. Jego następca prawdopodobnie odziedziczy po nim poczwórny aparat główny.

Zobacz: Piekło zamarzło - Samsung przegonił Apple'a w USA
Zobacz: Samsung One UI 3.0 już w listopadzie. Zobacz co dostaniesz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu