DAJ CYNK

Samsung Galaxy A14 5G z certyfikacja FCC. Co wiemy?

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy A14 5G

Samsung Galaxy A14 5G oficjalnie zadebiutuje na początku 2023, teraz przeszedł więc certyfikację FCC. Czego możemy być zatem pewni?

Samsung coraz mocniej czuje na plecach oddech tanich chińskich marek. Nic zresztą dziwnego. W dobie drożyzny i trudnej sytuacji gospodarczej cena staje się jeszcze ważniejsza. Całkowicie zatem zrozumiałe, że Koreańczycy zamierzają swój nowy telefon wycenić naprawdę tanio. Co jeszcze wiemy o modelu Samsung Galaxy A14 5G?

Samsung Galaxy A14 5G będzie tani i nieco nijaki

Przede wszystkim pojemność akumulatora wyniesie 5000 mAh. W przypadku wyświetlacza możemy się spodziewać technologii LCD oraz przekątnej 6,8 cala. Już wcześniej informowaliśmy, że Samsung może szykować różne warianty smartfonu. Nie chodzi wcale o pamięć, a o układ. Do tej pory widzieliśmy testy Exynosa 1330 i MediaTeka Dimensity 700. Certyfikację FCC przeszedł ten pierwszy.

Z przodu znajdzie się pojedynczy aparat 13 Mpix, natomiast z tyłu zobaczymy potrójny aparat główny. Najważniejszy sensor będzie miał 50 Mpix. Urządzenie ma być tanie, a to wymusza niestety ustępstwa. Dlatego pod względem pamięci otrzymamy 4 GB RAM. Nowy telefon pojawi się oficjalnie w 2023.

Zobacz: Samsung Galaxy M54 sprawdza swe siły w benchmarku
Zobacz: Samsung tnie ceny. Smartfony są tańsze nawet o 1300 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: gadgetgang

Źródło tekstu: slashleaks

Przewiń w dół do następnego wpisu