DAJ CYNK

Rzekoma Sony Xperia 9 pojawia się w Internecie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8016

Sony Xperia 9

Najnowsze doniesienia mówią, że już niedługo na rynek trafi Sony Xperia 9. Oczywiście o ile przecieki dotyczące tego modelu są prawdziwe,

Sony miał zaprezentować nowe telefony podczas targów MWC2020 w Barcelonie. Niestety z oczywistych przyczyn to się nie stanie. Oddział firmy w Hongkongu jednak podobno umieścił jeden z nadchodzących telefonów przez chwilę na swojej stronie. Ma to być Sony Xperia 9. Trzeba przyznać, że faktycznie jest obecnie luka pomiędzy Xperią 8 oraz 10. Sony udało się również skutecznie ograniczyć wyciek informacji na temat nadchodzących Xperii. Wiemy tylko, że Japończycy szykują flagowy model Xperia 5 Plus i jakiegoś średniaka. Może to właśnie będzie Xperia 9?

Na zrzucie ekranu widzimy dość ciekawy model - Xperię z zakrzywionym ekranem oraz z minimalną ramką na dole, brakiem z boku i bardzo dużą ramką u góry urządzenia. Taka forma uniknięcie wcięcia czy innych dziurek w ekranie jest całkiem interesująca, nie wiadomo jednak jak oceni ją większość użytkowników. Telefon ma mieć układ Snapdragon 765.

Zobacz Nowa flagowa Sony Xperia 5 Plus - wraca jack 3,5 mm
Zobacz Sony: Android 10 psuje niektóre Xperie XZ2 i XZ3

Źródło tekstu: Reddit

Przewiń w dół do następnego wpisu