DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2165

13 sierpnia ruszyła przedsprzedaż smartfonu Sony Xperia XZ2 Premium, który trafia do Polski w limitowanej serii.13 sierpnia ruszyła przedsprzedaż smartfonu Sony Xperia XZ2 Premium, który trafia do Polski w limitowanej serii.

Xperia XZ2 Premium to topowy smartfon firmy Sony, wyposażony w górnopółkowe elementy wyposażenia. Składają się na nie między innymi wyświetlacz 5,8 cala 4K HDR, chipset Snapdragon 845, 6 GB RAM-u i podwójny tylny aparat fotograficzny Motion Eye 19 MPix RGB + 12 MPix B/W.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Od dzisiaj Xperia XZ2 Premium jest dostępna w przedsprzedaży w limitowanej serii w cenie 3999 zł. Smartfon jest oferowany w salonach sprzedaży oraz w sklepie internetowym Sony Centre, natomiast od 16 sierpnia trafi także do sklepu online sieci Play. Wraz z Xperią będą oferowane dwa bonusy.

Pierwszym z nich jest usługa VIP Service. W jej ramach przyśpieszony zostanie czas naprawy do 72 godzin, będzie też możliwość bezpłatnego wypożyczenia telefonu zastępczego. VIP Service to jednocześnie usługa door-to-door, czyli bezpłatny odbiór i odesłanie smartfonu Xperia XZ2 Premium.

Kolejnym benefitem są warsztaty fotografii mobilnej, które zorganizowane zostaną specjalnie dla posiadaczy smartfonów Xperia XZ2 Premium. Poprowadzi je fotograf Marek Arcimowicz, specjalista od fotografii podróżniczej i jednocześnie reporter National Geoographic. Warsztaty z Markiem Arcimowiczem odbędą się w sobotę 6 października w studio Bajka w Warszawie przy ul. Rydygiera 8, lok. 20B. Początek o godzinie 10.00, liczba miejsc jest ograniczona - może w nich wziąć udział 30 osób, które jako pierwsze dokonają rejestracji w formularzu na stronie www.warsztatyxperia.pl do dnia 3 października 2018 roku. O wzięciu udziału w warsztatach fotograficznych decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracyjny będzie udostępniony od 31 sierpnia.

Marek Arcimowicz

Wszystkim posiadaczom Xperii XZ2 Premium, którzy nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu warsztatowym pod okiem Marka Arcimowicza, udostępniony zostanie link do nagrania szkoleniowego poprzez aplikację Xperia Lounge. Będzie on dostępny od 15 października.

Zobacz: Sześć Xperii wkrótce dostanie Androida Pie
Zobacz: Kolejne smartfony z sygnaturą YouTube - razem jest ich 19
Zobacz: Sony Xperia XZ3 będzie mieć mniej pojemny akumulator niż XZ2

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sony

Przewiń w dół do następnego wpisu