DAJ CYNK

Realme GT Neo6 SE z wyjątkowym wyświetlaczem. Jest pierwsza zapowiedź

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Realme GT Neo6 SE z wyjątkowym wyświetlaczem. Jest pierwsza zapowiedź

Realme GT Neo6 SE będzie wyposażony w wyjątkowy wyświetlacz. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź urządzenia.

Realme szykuje szykuje nowe smartfony z górnej półki. Wśród nich zadebiutuje Realme GT Neo6 SE. Urządzenie pojawiło się w pierwszej "prawie" oficjalnej zapowiedzi w serwisie Weibo. Dowiadujemy się z niej, że smartfon otrzyma wyjątkowy wyświetlacz.

Realme GT Neo6 SE na pierwszym zdjęciu

Nowy smartfon Realme ma być wyposażony w panel produkcji BOE. Ma się on wyróżniać rekordowo wysoką jasnością maksymalną sięgającą 6000 nitów, ale, jak się okazuje, także wyjątkowo wąską ramką. Na opublikowanym w ramach zapowiedzi zdjęciu Realme GT Neo6 SE zestawiono z dwoma urządzeniami innych producentów, gdzie faktycznie różnica widoczna jest gołym okiem. Urządzenia te nie zostały podpisane, jednak komentatorom pod oryginalnym postem udało się je zidentyfikować jako iQOO 12 Pro i Xiaomi Redmi K70 Pro.

Realme GT Neo6 SE to smartfon celujący w wyższą część segmentu średniego. Z wcześniejszych przecieków wynika, że na pokładzie urządzenia znajdziemy układ Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3, akumulator o pojemności 5500 mAh z szybkim ładowaniem 100 W oraz aparat o rozdzielczości 50 Mpix. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy telefon trafi do sprzedaży poza Chinami.

Zobacz: Realme 12x 5G zadebiutował. To bardzo tani smartfon z 5G
Zobacz: Realme GT Neo6 SE z rekordowym ekranem. Nie ma sensu, ale i tak kusi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GSMArena, Weibo

Źródło tekstu: GSMArena, Weibo