DAJ CYNK

Realme 11 Pro i 11 Pro+ trafią do Europy. Wiemy kiedy

Marian Szutiak

Sprzęt

Realme 11 Pro i 11 Pro+ trafią do Europy. Wiemy kiedy

Tydzień temu światło dzienne ujrzały smartfony z serii Realme 11. Dwa z nich, modele Realme 11 Pro 5G oraz Realme 11 Pro+ 5G, trafią wkrótce do Europy.

W Nowym Jorku odbył się Mobile Photography Innovation Event, podczas którego pokazano fotograficzne możliwości, które oferuje nowy Realme 11 Pro+ 5G. To między innymi wynik współpracy chińskiego producenta z firmą Samsung, której zmodernizowany sensor Isocell HP3 SuperZoom 200 MPix trafił do tego telefonu. Główny aparat w Realme 11 Pro+ ma optyczną stabilizację obrazu oraz, jak zapewnia producent, powinien przewyższać urządzenia konkurentów, które wciąż korzystają z czujnika Sony IMX766 (50 Mpix).

Zobacz: Debiutuje seria Realme 11. To trzy smartfony z niezłym wyposażeniem

Aparat w Realme 11 Pro+ 5G ma tryb dwukrotnego i czterokrotnego bezstratnego zoomu. Umożliwia on przełączanie czujnika między różnymi trybami obrazu w celu uzyskania tej samej liczby rzeczywistych pikseli w różnych zakresach ogniskowych, co w efekcie pozwala otrzymać wyraźniejsze zdjęcia zarówno z daleka, jak i z bliska. Na pokładzie są też dodatkowe tryby fotograficzne, takie jak na przykład Portret Grupowy, które wykorzystują wsparcie sztucznej inteligencji.

Realme 11 Pro+ aparat

Cieszymy się, że możemy zobaczyć wyniki ścisłej współpracy między Samsungiem i Realme, oraz wspólnie maksymalizować potencjał, jaki oferuje czujnik 200 Mpix.

– powiedział Seongwook Song, Vice President of Sensor Architecture, Samsung Electronics

Smartfony z serii Realme 11 Pro zmierzają do Europy

Chińska firma potwierdziła, że smartfony Realme 11 Pro 5G i Realme 11 Pro+ 5G zadebiutują globalnie. Europejski konsumentom urządzenia te zostaną zaprezentowane w czerwcu tego roku.

Zobacz: Huawei odpala majowe przyjemności. Można trochę zaoszczędzić
Zobacz: Infinix Note 30: premiera nowej serii przed nami. Coraz mniej tajemnic

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Realme

Źródło tekstu: Realme