DAJ CYNK

Poco X3 NFC - w 30 minut sprzedano 10 tys. sztuk telefonu

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10840

POCO, czyli marka należąca do Xiaomi chwali się swoim rekordem. W dniu premiery, czyli dzisiaj, klienci zamówili 10 000 modeli zaledwie 30 minut. Gdzie najchętniej kupowano telefon?

Model POCO X3 NFC został oficjalnie zaprezentowany wczoraj, a dzisiaj trafił do sprzedaży. Widać, że Xiaomi chce powalczyć ceną, ponieważ urządzenie z procesorem Snapdragon 732G, dużą baterią z szybkim ładowaniem oraz niezłymi aparatami zostało wycenione w najuboższej wersji na 199 dolarów. Sprzedaż odbyła się przez AliExpres, gdzie miłośnicy Xiaomi zamówili dokładnie 10 000 modeli w ciągu pierwszych 30 minut prowadzenia sprzedaży. Nie jest to jednak jedyne miejsce, gdzie można nabyć ten telefon. Jest on dostępny również w firmowym sklepie internetowym Xiaomi, wybranych oddziałach Amazonu, a także na globalnych i lokalnych stronach sprzedażowych, np. Gerabest czy niderlandzki Belsimpel.

Dlatego nie wiemy jeszcze, ile sprzedało się łącznie egzemplarzy - tym Xiaomi pochwali się zapewne jutro. W Polsce POCO X3 wchodzi do przedsprzedaży w promocyjnej cenie od 899 zł i - jak napisał kolega Mieszko - jest to solidny średniak dla graczy. Jest dostępny w Polsce w dwóch wariantach: 6 + 64 GB oraz 6 + 128 GB. W regularnej sprzedaży będzie dostępny od 21 września, obecnie można zamawiać go w przedsprzedaży.

Zobacz: POCO X3 NFC tuż po premierze wchodzi do Polski. Mocny średniak dla graczy

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu