DAJ CYNK

Plantronics wprowadza słuchawki BackBeatGO 600

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1913

Plantronics postanowił zaprezentować nowe słuchawki. Firma zapewnia, że szczególny nacisk położyła na wpasowanie się w gust melomanów. Pomóc ma w tym podwójny korektor graficzny.Plantronics postanowił zaprezentować nowe słuchawki. Firma zapewnia, że szczególny nacisk położyła na wpasowanie się w gust melomanów. Pomóc ma w tym podwójny korektor graficzny.

Jego funkcja polega na płynnym przechodzeniu pomiędzy dwoma trybami - wzmocnionymi basami oraz zrównoważonymi basami. To wszystko za pomocą jednego przycisku. Same słuchawki są bezprzewodowe i zgodnie z zapewnieniami producenta mają wystarczyć na 18 godzin słuchania muzyki. To wszystko w odległości maksymalnie 10 metrów od powiązanego telefonu lub tabletu. Produkt posiada składane nauszniki a w zestawie dostaniemy również etui do transportu, kabel ładujący USB oraz kabel audio.

Dzięki słuchawkom klient będzie mógł również odbierać połączenia telefoniczne. Produkt jest bowiem kompatybilny z dwoma najpopularniejszymi asystentami - Cortaną oraz Siri. A cena? 100 dolarów.

Zobacz: Biznesowe słuchawki Plantronics Voyager 6200 UC

Źródło tekstu: Plantronics

Przewiń w dół do następnego wpisu