DAJ CYNK

Pixel 4 i Pixel 4 XL będą nieco większe od swoich poprzedników

18.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6718

Ważne 1

0

Coraz więcej wiemy na temat nadchodzących telefonów Google'a z serii Pixel 4. Po oficjalnych obrazach pokazujących wygląd modułu tylnego aparatu fotograficznego, teraz poznaliśmy (nieoficjalnie), jak duże będą nowe smartfony.

Niektórzy uważają, że Pixel 4 i Pixel 4 XL będą lepiej wyglądać niż Pixel 3 i Pixel 3 XL. Nie oznacza to oczywiście, że Google osiągnął szczyt możliwości, jeśli chodzi o design smartfonów. Tylny aparat będzie miał trzy obiektywy ułożone w obrębie kwadratowej wyspy fotograficznej, podobnej do tego, co Apple planuje umieścić w tegorocznych iPhone'ach.

Zobacz: Google ujawnia wygląd potrójnego aparatu w telefonie Pixel 4
Zobacz: Tak mógłby wyglądać Pixel 4, gdyby miał innego projektanta

Google nie potwierdził jeszcze wyglądu przedniego panelu nadchodzących smartfonów. Według niektórych doniesień, Pixel 4 będzie miał wyświetlacz bez wcięć, z dosyć szeroką górną ramką, w której zmieszczą się obiektywy przedniego aparatu, głośnik słuchawki i czujniki. Podobne rozwiązanie było już zastosowane w modelu Pixel 3. Pixel 3 XL dla odmiany miał w górnej części ekranu dosyć szerokie wcięcie.

Zobacz: Xiaomi naśmiewa się z wcięć w ekranie telefonów. Humorystyczny sposób na promocję Mi 9T
Zobacz: Sharp Aquos R3 - flagowiec z dwoma wcięciami w ekranie wkrótce zadebiutuje w Europie

Do informacji na temat nowych urządzeń z serii Pixel 4 dołączyły ich rozmiary. Niezawodny Steve H.McFly (@OnLeaks na Twitterze) podał, że Pixel 4 będzie smartfonem o wymiarach 147,0 x 68,9 x 8,2 mm (9,3 mm z wyspą aparatu) oraz ekran o przekątnej 5,6 lub 5,8 cala. Dla porównania Pixel 3 ma wymiary 146,6 x 68,2 x 7,9 mm i 5,5-calowy wyświetlacz. Pixel 4 XL będzie oczywiście większy. Jego wymiary to 160,4 x 75,2 x 8,2 mm (9,3 mm z tylnym aparatem), a ekran ma mieć 6,2 lub 6,4 cala. Pixel 3 XL ma 6,3-calowy wyświetlacz i wymiary 158,0 x 76,7 x 7,9 mm.

Zobacz: Na istotne zmiany w iPhone'ach poczekamy do 2020 roku
Zobacz: Motorola One Action zapowiada się interesująco

Źródło zdjęć: @PhoneDesigner (Twitter)

Źródło tekstu: @OnLeaks (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu