DAJ CYNK

Pixel 4 i Pixel 4 XL będą dostępne w trzech kolorach - potwierdziła to przypadkiem strona brytyjskiego sprzedawcy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4614

Google Pixel 4 / Pixel 4 XL

Już za kilka godzin odbędzie się oficjalna prezentacja nowych telefonów Google'a, Pixela 4 i Pixela 4 XL. Tymczasem kolejna strona internetowa, tym razem należąca do brytyjskiego sprzedawcy Carphone Warehouse, ujawniła informacje na temat nadchodzących urządzeń. Potwierdzono specyfikację oraz wersje kolorystyczne nowych Pixeli.

 

Specyfikacja smartfonów Google Pixel 4 i Google Pixel 4 XL przewinęła się przez Internet już wielokrotnie, a nowy "przeciek" wnosi niewiele nowego - potwierdza co najwyżej to, co wcześniej zostało ujawnione. Oba smartfony będą do siebie bardzo podobne, co jest między innymi wynikiem rezygnacji z wcięcia w ekranie w Pixelu 4 XL. Wyświetlacz OLED 90 Hz będzie miał 5,7 cala i rozdzielczość FullHD+ w mniejszym smartfonie oraz 6,3 cala i rozdzielczość QuadHD+ w większym. Do tego Snapdragon 855+ wewnątrz obudowy, w towarzystwie 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci masowej.

Zobacz: Pixele 4 będą droższe od poprzedników, przynajmniej w Kanadzie
Zobacz: [Aktualizacja] Google Pixel 4 i Pixel 4 XL na nowych renderach
Zobacz: Google Pixel 4 jednak z 6 GB RAM

Na tylnym panelu smartfonów znajdziemy aparaty fotograficzne o konfiguracji 12 Mpix + 16 Mpix (teleobiektyw). Smartfony mają być zasilane akumulatorami o pojemności 2800 i 3700 mAh, z szybkim ładowaniem oraz ładowaniem bezprzewodowym. Nad całością będzie czuwać Android 10 z gwarantowanym 3-letnim wsparciem (aktualizacje zabezpieczeń i aktualizacje do nowszej wersji). W sprzedaży pojawią się trzy wersji kolorystyczne "Czwórek": czarna (Just Black), biała (Clearly White) i pomarańczowa (Oh So Orange).

Zobacz: Ruszyły aktualizacje do Androida 10: Pixele się wieszają, Redmi K20 Pro - nie
Zobacz: Android 10 na wszystkich urządzeniach wydanych po 31 stycznia 2020 roku
Zobacz: Samsung rozpoczął globalne testy beta Androida 10 dla serii Galaxy S10

Google Pixel 4 / Pixel 4 XL

Konferencja Google'a, podczas której zostaną zaprezentowane między innymi nowe Pixele, rozpocznie się dzisiaj (15 października) o godzinie 16:00 czasu polskiego. Będzie ją można na żywo oglądać w serwisie YouTube lub na tej stronie (poniżej).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GSMArena

Źródło tekstu: Carphone Warehouse

Przewiń w dół do następnego wpisu