DAJ CYNK

Pancerny Cat S62 Pro z termiczną kamerą FLIR zadebiutuje w sierpniu

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18807

Firma Cat Phones dała się już nieco wyprzedzić na rynku wzmocnionych smartfonów  chińskiej konkurencji. Najwyraźniej jednak szykuje się wielki powrót marki Cat, która zapowiada już premierę modelu Cat S62 Pro.

Nazwa modelu Cat S62 Pro oznacza, że będzie to następca ostatniego jak dotąd modelu z flagowej linii – Cat S61 sprzed dwóch lat. Od 2018 roku wszystkie przedstawiane przez Cat Phones smartfony były modelami niższej klasy, które nie wzbudzały szczególnego zaciekawienia wymagających użytkowników. Teraz jednak producent zapowiada coś znacznie bardziej interesującego.

Zobacz: Cat S42 - nowy "pancerniak" wchodzi na rynek

Zapowiedź modelu Cat S62 Pro znalazła się na głównej stronie producenta. Pełna specyfikacja nie została jeszcze ujawniona, ale firma przedstawiła wideo prezentujące możliwe scenariusze zastosowań, a także wygląd smartfonu i zdradziła kilka jego cech.

Cat S62 Pro otrzymany będzie w podobnej stylistyce, jak wcześniejsze modele producenta – obudowa o wytrzymałości IP68 (wnikanie pyłów i cieszy) i MIL-STD-810H zachowa relatywnie niewielkie wymiary i grubość. Z tyłu znajduje się perforowana powłoka zapewniająca wygodny uchwyt, widać także czytnik linii papilarnych i podwójny aparat fotograficzny. Boki telefonu zostały wzmocnione metalem. Producent zapowiada, że smartfon wytrzyma upadki z wysokości 1,8 m, jest też odporny na wibracje, wysokie ciśnienie i działanie słonej mgły.

Jeden z aparatów to kamera termiczna FLIR, znana już z poprzednich modeli z linii S6x. Zastosowanie tego modułu może okazać się pomocne w pracy techników, hydraulików, budowlańców, ale także na przykład weterynarzy.

Premiera modelu Cat S62 Pro zapowiedziana została na sierpień, Wtedy też dowiemy się, czy firma Cat Phones jest w stanie konkurować jeszcze z chińską konkurencją, która też wprowadziła na rynek pancerne smartfony z termicznymi kamerami FLIR.

Zobacz: Cat S32: nowy pancerny smartfon, znów z układem Mediateka
Zobacz: Wzmocniony Ulefone Armor 7 z aparatem 48 Mpix wszedł do sprzedaży
Zobacz: HAMMER Explorer - test polskiego smartfonu do zadań specjalnych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu