DAJ CYNK

Oppo Reno 2 z poczwórnym aparatem z tyłu i 20-krotnym zoomem zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5373

Firma Oppo przygotowuje się do prezentacji telefonu Reno 2. Urządzenie zadebiutuje w Indiach 28 sierpnia tego roku i zaoferuje nabywcom między innymi poczwórny aparat fotograficzny z tyłu z 20-krotnym zoomem.

Indyjski oddział firmy Oppo opublikował na Twitterze informację, że już 28 sierpnia (za 12 dni) w tamtym kraju odbędzie się premiera smartfonu Oppo Reno 2. Następca dostępnego również w Polsce modelu Oppo Reno ma mieć z tyłu poczwórny aparat fotograficzny oraz zoom 20x. Nie jest póki co jednak jasne, jakiego rodzaju powiększenie ma na myśli Oppo - hybrydowe, cyfrowe czy może optyczne peryskopowe. Dla porównania Oppo Reno 10x Zoom Edition ma aparat oferujący 6-krotny zoom optyczny (obiektyw peryskopowy), 10-krotny zoom hybrydowy i 60-krotny zoom cyfrowy.

Zobacz: Test telefonu Oppo Reno - gdy stanieje, będziemy go polecać każdemu
Zobacz: Tanieje Oppo Reno. Od 16 sierpnia telefon kupimy w promocyjnej cenie 1999 zł
Zobacz: Oppo Reno Z w Polsce, czyli Reno z MediaTekiem i bez wysuwanego aparatu

Nowy telefon na początek trafi do Indii, jednak oczekuje się, że urządzenie trafi później także na inne rynki. Na więcej szczegółów dotyczących specyfikacji Oppo Reno 2 musimy jeszcze trochę poczekać. Można się spodziewać, że będzie on lepiej wyposażony od poprzednika.

Źródło tekstu: Oppo India (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu