DAJ CYNK

Oppo A97 5G już niedługo. Wiemy prawie wszystko

Michał Świech

Sprzęt

Oppo A97 5G

Oppo A97 5G pojawi się oficjalnie już niedługo. Prawie cała specyfikacja jest już na stronie operatora China Telecom.

Oppo szykuje kolejny telefon ze swojej linii A. Jest ona dość różnorodna i możemy w niej znaleźć zarówno budżetowce, jak i średniopółkowce. Tym razem Chińczycy pokażą model Oppo A97 5G. Pojawił się on już na stronie China Telecom.

Oppo A97 5G już niedługo. Brakuje jednej kluczowej informacji

Smartfon będzie miał wyświetlacz LCD o przekątnej 6,56 cala. Towarzyszyć temu będzie 8 lub 12 GB RAM. W przypadku pamięci wbudowanej możemy się spodziewać 256 GB. Aparat główny będzie podwójny i będzie się składał z sensorów 48 Mpix i 2 Mpix. Z przodu znajdziemy pojedynczy sensor 8 Mpix. Akumulator będzie miał pojemność 5000 mAh.

Brakuje pewnej ważnej informacji, prawda? Niestety, dalej nie wiemy jaki układ będzie sercem nowego modelu. Nie znamy też daty debiutu, ale skoro już pojawił się na stronie operatora powinna to być kwestia dni.

Chyba znamy jednak cenę. Wariant z 12 GB RAM ma kosztować 2300 juanów. To około 1100 złotych. Czemu chyba? China Telecom już kilka razy zasłynął tym, że wpisywał byle jakie ceny, byle wpisać cokolwiek. Poprawne pojawiały się po debiucie. Miejmy nadzieję, że pozbył się już on tego nawyku.

Zobacz: Czas wylecieć z gniazda. Realme uniezależnia się od Oppo
Zobacz: Oppo Reno8 Pro+ wyjdzie z Chin jako Oppo Reno8 Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: china telecom

Źródło tekstu: mysmartprice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu