DAJ CYNK

OnePlus szykuje prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14361

OnePlus Buds

Wygląda na to, że w tym roku zobaczymy jeszcze nie jeden, ale dwa nowe produkty chińskiego OnePlusa. Tym drugim nie będzie jednak czwarty już w tym roku telefon. Będą to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki.

W tym roku OnePlus zaprezentował już dwa flagowe modele, jednak w lipcu czeka nas premiera trzeciego. Będzie to średniopółkowy OnePlus Z. Jak jednak możemy się dowiedzieć, nie będzie to jedyny nowy produkt, który pojawi się w lipcu. Smartfonowi będą towarzyszyć bezprzewodowe słuchawki OnePlus Buds. Trzeba podkreślić, że będą to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Ostatnie słuchawki chińskiej marki to OnePlus Bullets Wireless 2, które chociaż nie mają kabla łączącego je z telefonem, to same są nim połączone. Nowe słuchawki będą go pozbawione. Dokładnie taką samą drogę przeszedł Google ze swoją pierwszą i drugą generacją Pixel Buds.

Nowe słuchawki będą najpewniej garściami czerpały z słuchawek Oppo Enco. To jednak nie zaskakuje, zarówno Oppo, jak i OnePlus należą do BBK Elektronics i często wymieniają się doświadczeniem. Wystarczy wspomnieć Oppo F11 Pro, który miał wysuwany aparat przedni, ten sam, który pojawił się niedługo później w OnePlusie 7 Pro.

Zobacz OnePlus Z jednak ze Snapdragonem 765
Zobacz Realme, Meizu, OnePlus i BlackShark będą przesyłać pliki standardem Xiaomi, Oppo i Vivo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena, twitter (max j)

Przewiń w dół do następnego wpisu