DAJ CYNK

OnePlus Nord2 to... Realme X9 Pro ze zmienionym aparatem

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3273

OnePlus Nord

OnePlus wyda niedługo swojego kolejnego średniopółkowca. Okazuje się jednak, że nie będzie to urządzenie jedyne w swoim rodzaju.

Często przypominamy o tym, że Oppo, Vivo, OnePlus i Realme mają jednego właściciela, którym jest BBK Electronics. Współpraca między poszczególnymi markami jest bardzo ścisła, często też inspirują się one sobą nawzajem. Vivo jest i tak najbardziej niezależnym z czwórki braci - reszta ma nawet wspólne kierownictwo. Teraz mamy kolejny dowód na rodzinną miłość. Okazuje się, ze nadchodząca druga edycja średniopółkowego OnePlusa Nord będzie tak naprawdę nieco zmienionym Realme X9 Pro.

Model Realme będzie dostępny w dwóch wersjach - jedna będzie miała Snapdragona 870 i będzie mieć zakrzywiony ekran, a druga będzie miała MediaTeka Dimensity 1200 i będzie mieć płaski wyświetlacz. Ten drugi wariant będzie też OnePlusem Nord 2. Nie będzie to na szczęście jednak całkowicie ten sam model. Poza logotypem będzie też różnił się jeden z dodatkowych sensorów aparatu. W przypadku telefonu Realme zobaczymy 16 Mpix, natomiast sensor w urządzeniu OnePlusa będzie miał 8 Mpix. Smartfony mogą też różnić się wzornictwem, ale nie specyfikacją.

Zobacz: Realme ma już gotowego laptopa, więc szykuje tablet
Zobacz: Znamy specyfikację modelu OnePlus Nord2

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: telepolis

Źródło tekstu: gizmochina, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu