DAJ CYNK

OnePlus 7 i 7 Pro oficjalnie w Polsce dzięki NTT System

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8690

Firma NTT System podpisała umowę dystrybucyjną z marką OnePlus. W ofercie polskiego dystrybutora znajdą się najpierw dwa najnowsze modele, których światowa odbędzie się lada moment – OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Będą one dostępne w kilku wariantach rozmiaru pamięci oraz w różnych kolorach.

 

- Marka OnePlus jest obecna na światowych rynkach od kilku lat i w niektórych regionach już uzyskała bardzo wysoką pozycję. W Polsce dopiero wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System, jako jedynego dystrybutora. Dostawcę na tle innych wyróżnia – poza bardzo wysoką jakością produktów – formuła sprzedaży. Smartfony OnePlus są dostępne tylko w sieciach E-commerce, czyli u detalistów, którzy prowadzą sprzedaż przez Internet.

- powiedział Grzegorz Kania, Pełnomocnik Zarządu NTT System ds. Urządzeń Mobilnych

W ofercie NTT System będą początkowo dostępne smartfony OnePlus 7 Pro w kolorze Mirror Gray, wyposażone w 6/128 GB oraz 8/256 GB pamięci, a także w kolorze Nebula Blue w wariantach 8/256 GB i 12/256 GB. Na koniec maja tego roku przewidziany jest start sprzedaży modelu OnePlus 7 w kolorze Mirror Gray i w wariantach 6/128 GB i 8/256 GB oraz modelu OnePlus 7 Pro Almond 8/256 GB. Wszystkie smartfony pojawią się w internetowej sprzedaży sklepów z elektroniką.

Zobacz: OnePlus 7 Pro na oficjalnym wideo zaledwie kilka godzin przed premierą
Zobacz: OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro - oficjalne pokrowce potwierdzają najważniejsze różnice
Zobacz: Oto oficjalne rendery OnePlus 7. Jakie zmiany względem OnePlus 6T?

OnePlus to chiński producent smartfonów. Marka powstała w 2013 roku i stała się znana dzięki produktom adresowanym do najbardziej wymagających użytkowników. W Europie (zarówno w regionie WE, jak i CEE) pod względem popularności OnePlus znajduje się na czwartym miejscu segmentu Premium.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: NTT System

Przewiń w dół do następnego wpisu