DAJ CYNK

Oto oficjalne rendery OnePlus 7. Jakie zmiany względem OnePlus 6T?

06.05.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7427

Ważne 0

0

Następca smartfonu OnePlus 6T objawił się na oficjalnych renderach za sprawą serwisu WinFuture.de. Dzięki temu możemy sprawdzić jakie zmiany zastosowano w konstrukcji OnePlus 7.

Na pierwszy rzut oka OnePlus 6T i OnePlus 7 specjalnie się od siebie nie różnią. Producent musi jednak dać nam jakiś powód do przesiadki na nowszy model, stąd warto przyjrzeć się obu konstrukcjom nieco bliżej. Pierwszą z widocznych zmian jest przebudowanie głośnika na górnej krawędzi i dostosowanie go do współpracy z głośnikiem na dolnej krawędzi, dzięki czemu OnePlus 7 zyska stereofoniczny dźwięk (podobnie jak OnePlus 7 Pro).

Zobacz: OnePlus 7 Pro z trzema aparatami. Producent wrzuca kolejny zwiastun do sieci

Nieznaczne zmiany widać również na tylnej ściance obudowy, gdzie dwukolorowa dioda LED w OnePlus 7 znajduje się obecnie w obrysie sekcji obiektywów głównego aparatu. Przypuszczalnie to krok mający na celu zapewnić wizualną spójność. W miejsce napisu "Designed by OnePlus" znanego z OnePlus 6T pojawia się po prostu nazwa producenta.

Zobacz: Poznaliśmy specyfikacje i ceny smartfonów OnePlus 7

Zła wiadomość dla tych, którzy liczyli na wskrzeszenie gniazda słuchawkowego 3,5 mm - na pokładzie OnePlus 7 go nie znajdziecie.  Możecie za to liczyć na lepsze aparaty (jednostkę 16 Mpix z OnePlus 6T zastąpiono sensorem 48 Mpix z obiektywem o jasności f/1.7). Czy to wystarczy? Wszystko stanie się jasne już 14 maja. OnePlus 7 ma trafić do sprzedaży tydzień później.

Źródło zdjęć: WinFuture.de

Źródło tekstu: PhoneArena

Przewiń w dół do następnego wpisu