DAJ CYNK

Nowy tablet Xiaomi w Europie już zaraz. Taki będzie Redmi Pad

Michał Świech

Sprzęt

Xiaomi Redmi Pad

Xiaomi wprowadzi do Europy nowy tablet. Jak prezentuje się nadchodzący Redmi Pad?

Xiaomi podbił serca i portfele wielu Europejczyków, a szczególnie Polaków. Nie ma co się oszukiwać, głównym argumentem Xiaomi była i jest cena. Trzeba jednak przyznać, że marce udało się coś, czego nie osiągnął nikt poza firmą Apple. Xiaomi ma tak zagorzałych fanów, że przekraczają oni czasem granicę między fanem i wyznawcą.

Redmi Pad w Europie już za kilka dni

Czy podobnym obiektem kultu będzie mógł się stać tablet? Już 4 października się przekonamy. Wtedy razem ze smartfonami Xiaomi 12T oraz Xiaomi 12T Pro pojawi się tablet Redmi Pad. Ma on być raczej ze średniej półki, bo cena wersji Wi-Fi ma wynieść około 250 euro. Około 100 euro więcej ma kosztować wariant LTE.

A czego możemy się spodziewać po specyfikacji technicznej? Wyświetlacz będzie miał przekątną 10,61 cala i odświeżanie 90 Hz. Sercem urządzenia będzie MediaTek Helio G99. Oznacza to brak 5G. Do kompletu dostaniemy 4 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Teraz nastąpi oda do cyfry osiem. Tablet będzie miał podwójny aparat główny 8 Mpix + 8 Mpix oraz pojedynczy przedni sensor 8 Mpix. Akumulator będzie miał z kolei pojemność 8000 mAh.

Zobacz: Xiaomi 12T i 12 T Pro z oficjalną datą premiery. 200 Mpix na horyzoncie
Zobacz: Tablet z Windowsem? Huawei MateBook E Go już niedługo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: xiaomi

Źródło tekstu: winfuture