DAJ CYNK

Będzie nowa Motorola Razr. Producent nie odpuszcza

Dodane przez: jszczesny

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5108

Motorola Razr

Nowa, "składana" Motorola Razr zelektryzowała rynek urządzeń telekomunikacyjnych. Okazuje się, że nie będzie to jedyne urządzenie tego typu, które zostanie zaprezentowane przez Moto - wrzesień przyniesie ze sobą kolejny taki sprzęt. 

Zobacz: Dzień Matki w T-Mobile: odbierz dodatkowe gigabajty dla siebie i dla mamy

Niedawno wydana Motorola Razr okazała się być efektowna wizualnie, ale niekoniecznie ciepło przyjęto ją z powodu jej specyfikacji (i wysokiej ceny). Stąd też, producent pracuje nad jej drugą iteracją. Jak wskazuje Thibault Dousson, jeden z General Managerów Lenovo potwierdza, że zobaczymy ją we wrześniu. 

Nie wiadomo jednak nic na temat specyfikacji urządzenia, ani zmian w kontekście jego budowy. Zakłada się jednak, że Motorola tym razem porządnie przyłoży się do tego smartfona, czyniąc go realną alternatywą dla innych "składaków" - największym konkurentem pozostaje Galaxy Flip Z, który okazał się czarnym koniem tego sektora. 

Konsumenci oczekują przede wszystkim lepszej baterii oraz lepszych podzespołów - nie ukrywamy, że mile widziana byłaby również korzystniejsza cena. Pytanie tylko, czy tak da się zrobić? Dowiemy się już we wrześniu - wtedy na rynku ma pojawić się nowa Motorola Razr. 

Zobacz: Kwietniowy Speedtest Global Index: Internet w Polsce na tle reszty świata 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Phonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu