DAJ CYNK

Nokia: Samochodowy zestaw do bezprzewodowego ładowania

08.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3351

Ważne 1

0

Uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego - Nokia CR-200 - jest już dostępny w Polsce. Uchwyt zapewnia nie tylko stabilne i wygodne trzymanie telefonu, ale również bezprzewodowe ładowanie. Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów (m.in. Nokia Lumia, zgodnych z uniwersalnym standardem Qi). Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.

Uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego - Nokia CR-200 - jest już dostępny w Polsce. Uchwyt zapewnia nie tylko stabilne i wygodne trzymanie telefonu, ale również bezprzewodowe ładowanie. Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów (m.in. Nokia Lumia, zgodnych z uniwersalnym standardem Qi). Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.Urządzenie można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie dzięki specjalnej dźwigni. Uchwyt obraca się o 360 stopni, umożliwiając wybór odpowiedniego trybu wyświetlania w telefonie - zarówno pionowego, jak i poziomego. Dodatkowo ładowarka uchwytu jest wyposażona w dodatkowy port USB, który umożliwia podłączenie i jednoczesne ładowanie kolejnego urządzenia.

Ponadto dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchomia aplikację Car App. Jest to praktyczna aplikacja stworzona z myślą o kierowcach, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji.

Nokia CR-200 jest dostępna w kolorze czarnym w cenie 289 zł i jest kompatybilna m.in. ze smartfonami Nokia Lumia 920, Lumia 820 oraz Lumia 720.

Źródło tekstu: Nokia

Przewiń w dół do następnego wpisu