DAJ CYNK

Nokia 9 rekomendowana dla biznesu. Smartfon pojawił się w bazie programu Android Enterprise

12.02.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2537

Ważne 0

0

Nadchodząca Nokia 9 pojawiła się w katalogu smartfonów programu Android Enterprise. Tym samym została potwierdzona część jej specyfikacji.

Android Enterprise to program Google'a, który ma zapewnić wysokie standardy jakości urządzeń i usług używanych w firmie. Czyli w uproszczeniu, jeśli smartfon należy do programu i jest przez niego polecany, to według Google'a jest idealnym narzędziem do biura. Nokia 9 ma w takim wypadku nie tylko zaskoczyć nas aparatem, ale również ma być smartfonem biznesowym.

Zobacz: Nokia 9 PureView na prasowych renderach. Widać system 5 aparatów ułożonych w okręgu

Wpis na stronie Google'a potwierdził informacje o wyposażeniu Nokii 9 w 6-calowy wyświetlacz bez wcięcia, 4 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wbudowanej i Androida 9. Zabrakło za to wsparcia dla technologii Zero-Touch, która pozwala administratorom programu Android Enterprise na zdalne zarządzanie smartfonem. Cały czas zagadką pozostaje specyfikacja pięciu aparatów głównych, w które Nokia 9 została wyposażona.

Zobacz: Nokia 9 PureView dostanie ładowarkę o mocy 18W. Niby szybkie ładowanie, ale do flagowej konkurencji trochę brakuje

Premiera Nokii 9 została zaplanowana na 24 lutego i już teraz mogę powiedzieć, że tego samego dnia dostaniecie od nas sporą porcję informacji na jej temat.

 

Źródło tekstu: nokiamob; wł

Komentarze
Zaloguj się