DAJ CYNK

myPhone ma zegarek dla dziecka z GPS i funkcją dzwonienia

Marian Szutiak

Sprzęt

myPhone ma zegarek dla dziecka z GPS i funkcją dzwonienia

myPhone CareWatch Kid LTE to inteligentny zegarek, który zapewnia stały kontakt z dzieckiem poprzez wygodne połączenia telefoniczne, wideorozmowy oraz czat rodzinny. Urządzenie zapewnia też większe poczucie bezpieczeństwa, dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS oraz powiadomieniom w nagłych sytuacjach.

myPhone CareWatch Kid LTE to nowy zegarek tej polskiej marki, przeznaczony dla dzieci. Urządzenie ma wymiary 248 x 42 x 15 mm i waży 52 g. Smartwatch został wyposażony w 1,44-calowy wyświetlacz oraz baterię 680 mAh, która powinna zapewnić do 3 dni działania. Do tego wodoodporność i pyłoszczelność, potwierdzona certyfikatem IP68. To wszystko ma sprawić, że zegarek bez problemu wytrzyma rozmaite dziecięce zabawy.

Zobacz: Hammer rusza na podbój Litwy i Łotwy
Zobacz: myPhone dodaje zegarek do dwóch nowych smartfonów z serii N23

Możliwość wykonywania połączeń, wideorozmowy, które wspiera kamera 2 Mpix oraz czat rodzinny z opcją wysyłania wiadomości tekstowych i głosowych sprawiają, że CareWatch Kid LTE może pełnić funkcję telefonu. Spełnia bowiem podstawową potrzebę utrzymania bieżącego kontaktu między rodzicem a dzieckiem. Jakość połaczeń telefonicznych podnosi technologia VoLTE.

Maxcom CareWatch Kid LTE

Aplikacja do zarządzania bezpieczeństwem

Nowy zegarek marki myPhone pomoże także zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Wszystkimi funkcjonalnościami z tym związanymi można zarządzać za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji 4family 2, którą rodzic instaluje na swoim telefonie.

Producent wyposażył swój dziecięcy zegarek w moduły GPS, LBS, Wi-Fi oraz LTE. Dzięki temu za pomocą aplikacji rodzice mogą w czasie rzeczywistym sprawdzać lokalizację swojej pociechy oraz ustawić strefy bezpieczeństwa, na przykład w szkole, w parku czy na placu zabaw. Urządzenie wyśle powiadomienie w momencie, gdy dziecko je opuści.

Maxcom CareWatch Kid LTE GPS

Zaufane kontakty

Istotnym elementem zegarka jest również lista zaufanych kontaktów. Za pośrednictwem aplikacji rodzic może wpisać numery do osób, które będą mogły kontaktować się z dzieckiem. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której kontakt z zegarkiem spróbują nawiązać nieznane lub podejrzane numery. Takie połączenia można zdalnie odrzucić.

Smartwatch myPhone oferuje także funkcję SOS. Wystarczy, że dziecko przytrzyma dłużej przycisk z prawej strony, a rodzice lub inni wskazani członkowie rodziny otrzymają na swoje smartfony alert. Inne przydatne dla opiekunów funkcje, które oferuje zegarek, to możliwość ustawienia alarmu, a także włączenie trybu szkolnego lub funkcji zdalnego nasłuchu otoczenia.

Kolorowy design i możliwość połączenia z kolegami

To, co może zainteresować dzieci w tym modelu, to także atrakcyjny design oraz funkcja dodania przyjaciela. To ostatnie jest możliwe po sparowaniu zegarka z takim samym urządzeniem u kolegi lub koleżanki naszych najmłodszych. Dzięki temu dzieci pozostaną w kontakcie i będą mogły wysyłać sobie wiadomości.

Maxcom CareWatch Kid LTE na ręce

myPhone CareWatch Kid LTE ma także gniazdo na kartę nanoSIM i prosty interfejs, który nie powinien sprawić dziecku żadnych problemów.

Dostępność i cena

Dziecięcy zegarek marki myPhone można kupić w sklepie producenta na stronie sklep.mptech.eu oraz w wybranych elektromarketach. Cena urządzenia wynosi 399 zł.

Zobacz: Xiaomi Redmi Watch 4 – nowy smart zegarek tuż przed premierą
Zobacz: Samsung Galaxy Watch6 Classic – dla mnie zegarek prawie idealny (test)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mPTech

Źródło tekstu: mPTech