DAJ CYNK

mPTech pokaże w Barcelonie trzy nowe smartfony marki myPhone. Prime 3 będzie miał wcięcie w ekranie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4357

Podczas targów MWC 2019 w Barcelonie firma mPTech zaprezentuje pierwszy smartfon marki myPhone z wcięciem w ekranie (tzw. notch). Premiera już 25 lutego.

Pierwszym smartfonem marki myPhone z wcięciem w ekranie, czyli tak zwanym notchem, będzie model Prime 3, który pojawi się również w uboższej wersji Prime 3 Lite. Urządzenia te będą wyposażone w 6.2-calowy wyświetlacz, w którego wcięciu znajdzie się miejsce między innymi dla głośnika słuchawki, czujników oraz obiektywu przedniego aparatu fotograficznego. Swój debiut będzie miał także myPhone Fun 8, z 5-calowym ekranem.

mPTech nie wyklucza, że w Barcelonie zostaną pokazane także inne urządzenia marki myPhone, których premiera nastąpi w późniejszym czasie. Stoisko firmy w Barcelonie wypełnią również wprowadzone ostatnio na rynek modele Hammera: Active 2, Active 2 LTE, Patriot, Patriot+, Hammer 4 i Hammer 4+, a także urządzenia marki techBite.

Więcej informacji o nowych smartfonach marki myPhone poznamy 25 lutego 2019 roku, w pierwszym dniu tegorocznych targów Mobile World Congress.

Zobacz: Debiutują proste komórki myPhone Halo Q i Halo Q+. Przydatna funkcja odnajdywania słuchawki
Zobacz: Hammer Patriot+ to nowa pancerna komórka z dodatkowymi modułami Wi-Fi oraz 3G
Zobacz: Hammer 4+ i Active 2 to kolejne wytrzymałe modele tej marki wprowadzone do sprzedaży

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu