DAJ CYNK

Motorola zapowiada nowy termin debiutu modeli Razr i Moto X30 Pro

Isand

Sprzęt

Motorola Razr 2022

Motorola Razr 2022 i Motorola Moto X30 Pro doczekały się nowej daty premiery. Chińska marka zapowiedziała, kiedy możemy spodziewać się debiutu.

Motorola miała zaprezentować nowe popisowe smartfony 2 sierpnia. No właśnie. Miała. Przedstawiciele Motoroli odwołali ją dosłownie kilka godzin przed planowaną konferencją. Nikt nie powiedział o co dokładnie chodzi, ale ptaszki ćwierkały, że powodem była napięta sytuacja między Chinami i władzami w Tajpej. 

Motorola Razr i Moto X30 Pro z nową datą premiery

Marka nie była jedynym tak przezornym graczem na arenie międzynarodowej. Prezydent Korei Południowej wymigał się od spotkania z Nancy Pelosi. Wygląda na to, że wszystko powoli się uspokaja. Od razu zatem Motorola zapowiedziała nowy termin premiery telefonów Razr 2022 oraz Moto X30 Pro. Oba mają być najbardziej popisowymi urządzeniami firmy.

Do debiutu ma dojść 11 sierpnia o 14:00. Już teraz jednak klienci mogą rezerwować telefony na chińskiej platformie zakupowej JD. Jeśli tym razem nic nie stanie na przeszkodzie, to wreszcie zobaczymy nowe smartfony Motoroli.

Zobaczymy, czy Motorola Razr zagrozi Samsungowi, który jest królem rynku składaków. Jedynym telefonem innej marki, który stanowi dla niego wyzwanie pod względem sprzedaży jest Huawei P50 Pocket.

Zobacz: Lenovo szykuje kolejny telefon. Jaka będzie z tego Motorola?
Zobacz: Motorola RAZR 2022 na zdjęciach. Tak wygląda nowy składak marki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: motorola

Źródło tekstu: weibo via gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu