DAJ CYNK

Motorola pracuje nad smartfonem z poczwórnym aparatem z tyłu [wideo]

04.04.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5547

Ważne 1

0

Serwis cashcaro.com opublikował we współpracy z @OnLeakc (Twitter) zdjęcia i film przedstawiające smartfon, nad którym podobno pracuje motorola. Ma to być urządzenie premium z poczwórnym aparatem fotograficznym z tyłu, przy czym jedna z matryc ma mieć rozdzielczość 48 Mpix.

Opublikowane materiały pokazują smartfon marki Motorola, który ma z przodu 6,2-calowy ekran z małym wcięciem na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego oraz z wbudowanym czytnikiem odcisków palców. Z kolei na tylnym panelu znajduje się sporych rozmiarów "wyspa" z czterema kolejnymi obiektywami oraz logo marki. Pod jednym z tych obiektywów ma się kryć matryca o rozdzielczości 48 Mpix

Całe urządzenie będzie miało prawdopodobnie wymiary zbliżone do 158,7 x 75 x 8,8 mm. Na dole znajdzie się port USB oraz gniazdo audio Jack 3,5 mm. Po przeciwnej stronie zostanie umieszczony głośnik oraz wysuwana tacka na karty SIM.

Pokazany powyżej smartfon to prawdopodobnie przedstawiciel nowej linii , nad którą podobno pracuje Motorola. Specyfikacja nadchodzącego modelu ma pozwolić konkurować temu urządzeniu z flagowcami innych producentów, takich między innymi jak Samsung, Huawei czy OnePlus.

Zobacz: Telefon komórkowy obchodzi dziś 46. urodziny. Pierwsza na świecie była Motorola z modelem DynaTAC 8000X
Zobacz: Poznaliśmy specyfikację Motoroli One Vision z nietypowo długim ekranem
Zobacz: Motorola Moto Z4 z pojedynczym aparatem. Ale nie byle jakim

Źródło zdjęć: cashcaro.com

Źródło tekstu: cashcaro.com

Przewiń w dół do następnego wpisu