DAJ CYNK

Motorola Moto Z4 z pojedynczym aparatem. Ale nie byle jakim

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5697

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Motoroli Moto Z4. Trzeba przyznać, że niektóre szczegóły smartfonu zaskakują.

Moto Z4 pokazuje, że Motorola nie ma zamiaru rezygnować z kierunku obranego przed laty. Kształt obudowy smartfonu pozostaje bez zmian ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności z modułami Moto Mods. Złącze umieszczone z tyłu obudowy daje nam potwierdzenie, że moduły pozostaną na swoim miejscu.

W porównaniu z zeszłorocznym modelem zniknie za to podwójny aparat. I choć pojedynczy aparat w najmocniejszym smartfonie marki w 2019 roku brzmi dosyć dziwnie, to o jakość zdjęć powinniśmy być spokojni. Owym pojedynczym aparatem będzie popularny ostatnio sensor Sony IMX586, który już wielokrotnie pokazał, że jest aparatem z najwyższej półki.

Zobacz: Motorola One Vision z Exynosem 9610 pojawiła się w bazie Geekbench

Warto też wrócić uwagę na brak wcięcia na prawym boku obudowy oraz zagłębienia z tyłu, co oznacza, że możemy spodziewać się czytnika linii papilarnych zamontowanego w ekranie. Sam wyświetlacz będzie miał niewielkie wcięcie w górnej części, w którym znajdzie się przedni aparat.

Warto też zwrócić uwagę na datę widoczną na ekranie. Bardzo możliwe, że premiera smartfonu odbędzie się właśnie 3 kwietnia.

Zobacz: Składana Motorola RAZR 2019 będzie mieć w środku układ Qualcomm Snapdragon 710

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: 91mobiles

Źródło tekstu: 91mobiles; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu