DAJ CYNK

Motorola Moto E40 pojawia się w Geekbench

Michał Świech

Sprzęt

Motorola Moto E40

Chiński projektant układów Unisoc dał nowy implus do rozwoju rynku budżetowców. Teraz po produkty chińskiej firmy sięga Motorola. Szykuje urządzenie Motorola Moto E40.

Największym projektantem układów mobilnych na świecie jest MediaTek, a tuż za Azjatami znajduje się amerykański Qualcomm. Ostatnio na coraz większej fali jest jednak chiński Unisoc, którego wyroby są coraz chętniej wybierane przez firmy chcące wydać budżetowe smartfony. Tym razem do grona takich przedsiębiorstw dołączyła Motorola. Marka sama jest własnością chińskiego Lenovo. Tym razem Motorola szykuje model Motorola Moto E40. Telefon przeszedł certyfikację NBTC w dalekiej Tajlandii.

Smartfon pojawił się także w bazie benchmarków Geekbench. Urządzenie przeszło tam test Geekbench 5.4.1. Nadchodzący model zdobył 352 punkty w teście jednego rdzenia i 1352 punkty w teście wielu rdzeni. Model będzie miał akumulator o pojemności 5000 mAh, który naładujemy dzięki ładowarce 10 W. Bateria ta zadba o telefon, którego sercem będzie układ Unisoc T610. Do kompletu użytkownicy otrzymają 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Najprawdopodobniej powstanie też wariant z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej.

Zobacz: Motorola Moto E20 – nowy budżetowiec z Androidem Go
Zobacz: Motorola razr dostaje Androida 11

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mysmartprice

Źródło tekstu: mysmartprice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu