DAJ CYNK

Maxcom rozpoczyna sprzedaż smartfonów Meizu

22.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2540

Ważne 3

0

Maxcom oficjalnie poinformował o starcie sprzedaży smartfonów Meizu w Polsce. Wśród nich znajdzie się Meizu Pro 7 z dwoma ekranami.



Maxcom oficjalnie poinformował o starcie sprzedaży smartfonów Meizu w Polsce. Wśród nich znajdzie się Meizu Pro 7 z dwoma ekranami.

Maxcom planuje w ciągu najbliższych 12 miesięcy, sprzedać 100 tys. sztuk smartfonów nowej generacji marki Meizu. Aktualna oferta składa się z trzech modeli: M6, M6s, Pro 7, a w kolejnych miesiącach będzie rozszerzona o markowe akcesoria oraz nowe modele telefonów Meizu. Smartfony będą kierowane do szerokiego grona odbiorców z różnych przedziałów wiekowych, jednak główny nacisk położony zostanie na osoby poniżej 35 roku życia.

Meizu M6 - 499 zł (2+16 GB) i 569 zł (3+32 GB)



Meizu M6s - 849 zł



Meizu Pro 7 - 1399 zł



Źródło tekstu: Maxcom

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-12 12:42:52

Czy te Meizu, to jest ta sama firma, ktòra sprzedaje fony w Tesco..?Chyba były obok Cobaltòw, Dogge czy Akai...

Odpowiedz

10. ~ivan
0

2018-06-12 12:23:00

Nie będę ściemniał, że wiele wiedziałem o marce Meizu, ale lubię odkrywać rzeczy. Mam model M6. Jak na cenę to funcjonalności i design bardzo w porządku. Może nawet lepiej.- Ekran bardzo ok- Bateria trzyma długo, nawet jak ciągle go eksploatujesz- fajne zdjęcia dzięki z 13-megapikselowemu czujnikowi RGBWJak szukacie czegoś za umiarkową kasę a o wysokim standardzie to spokojnie może rozważać M6 Meizu.

Odpowiedz

9. ~Pittts
0

2018-05-29 18:19:27

Ja mam od jakiegoś czasu Meizu( nie z polski) i dla mnie ten telefon to bajka. teraz się czaję na pro7.

Odpowiedz

8. sudione
0

2018-05-23 12:11:22

Mimo, że cały czas jestem zakochany w 2gim ekranie AMOLED w Meizu Pro 7 to jednak nie kupiłbym tego telefonu. 1. Promocje na 7-mkę już się rozpoczęły i można ten model kupić za nieco ponad 800zł [mimo braku LTE B20 to różnica ceny jest ogromna]. 2. Brak NFC. 3. Szkoda, że to nie jest wersja z MediaTek/''iem X30 za tę cenę. 4. Aparaty tylne są gorsze prawdopodobnie niż przedni aparat w średniaku typu SAMSUNG A8 2018 [wynik w DX0mark to 71 punktów gdzie przeciętny ASUS ma 90!:(] Jeżeli dla kogoś najważniejszy jest aparat jak dla mnie niestety nie weźmie Meizu Pro 7. Szkoda.:(

Odpowiedz

7. ~
0

2018-05-22 18:29:51

4. Root jako opcja w menu? Każdy meizu tak ma?

Odpowiedz

6. Ron
0

2018-05-22 14:27:59

Ten M6 za 499 ma Gorilla G ??

Odpowiedz

5. YyyYyy
0

2018-05-22 13:50:03

To bardzo ciekawe co piszesz. Z tego co widze na sieci to w chwili premiery mial na pokladzie Android 5.0.1 Lollipop. Jaka wersja jest teraz po tych czestych aktualizacjach? Druga sprawa czy producent dostarcza co miesiac aktualizacje bezpieczenstwa?

Odpowiedz

4. ~INTseed
0

2018-05-22 12:51:53

Wsparcie jest. W ciągu dwóch lat było pełno aktualizacji.W chinach updaty są co tydzień.W oprogramowaniu jednak jest więcej błędów niż w xaiomi.Nie wiem jak jest w flyme 7.Mój mx5 będzie miał okrojoną wersję 7. Nie wiem czy będe miał fona jeszcze ;)Root jest jako opcja w ustawieniach.Priorytetem meizu nie jest polski klient ;(Mój następny fon to prawdopodobnie Meizu M15

Odpowiedz

3. YyyYyy
1

2018-05-22 12:15:13

A jak ze wsparciem? Zapewniaja aktualizacje czy to kolejny elektrosmiec z Chin ?

Odpowiedz

0

2018-05-22 12:05:33

Ciekawe czy będą w stanie być konkurencja dla Xiaomi.Meizu E3 zbiera bardzo dobre opinie. Może go wprowadzą na Polski rynek.

Odpowiedz